2024. április 23, kedd - Béla

2018. December 11. 13:47, kedd | Helyi
Forrás: Adrienn

A polgárőrökre idén is számíthatott a város

December 7-én tartotta a Petőfi Sándor Polgárőr Egyesület évzáró rendezvényét a Városháza dísztermében.

A polgárőrség amellett, hogy járőrszolgálatával, bűnmegelőzési, bűnüldözési és rendészeti feladatainak ellátásával segítséget nyújtott a rendőrkapitányságnak a közbiztonság megőrzésében, a városi rendezvényeken is mindig helytállt a különböző helyszínek biztosításával – mondta Marczényi Csaba elnök az ünnepségen.

Az elnök szavait követően a polgárőrök egész évi összetett munkáját Csányi József polgármester méltatta.

Timafalvi László, a félegyházi rendőrkapitányság vezetője beszédében kihangsúlyozta, hogy városunk közbiztonságának és rendjének megőrzésében óriási szerepet tölt be a rendőrség és a polgárőrség összehangolt munkája, de ugyanilyen értékkel bír az önkéntes szolgálatot teljesítők tevékenysége is.

Az évzáró rendezvény egyik fénypontja az elismerések és pénzjutalmak átadása volt, melyeket Csányi József polgármester, Timafalvi László rendőrkapitány és Vízi Sándor Megyei Polgárőr Szövetség elnöke nyújtott át.

Címkék: polgárőrség