2024. április 26, péntek - Ervin

2018. December 03. 21:07, hétfő | Helyi
Forrás: Bense Zoltán

Agycsavaró matematika

2018. november 22-én a Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi PG Tagintézményében megrendezésre került a már hagyományos Agycsavaró verseny.

A résztvevő tanulók a verseny megírása után ismerkedhettek az iskola 3D-s nyomtatójával és a robotika rejtelmeivel is.

Az eredményhirdetésre 16 órakor került sor. Az elérhető maximális pontszám 100 pont volt.

Az első öt helyezett tanuló értékes informatikai eszközöket kapott ajándékba.

A Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola tanulói közül 3. lett Fekete Bálint (65 pont), míg Rádi Anna Márta (64 pont) 4. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Selyem Erika

Forrás: Szent Benedek Iskola Kiskunfélegyházi PG