2024. április 25, csütörtök - Márk

2019. Április 19. 19:30, péntek | Helyi
Forrás: HIROS

Az M5-ös autópályán súlyos baleset történt

Két autó ütközött össze pénteken kora délután az M5-ös autópálya Szeged felé vezető oldalán, Kiskunfélegyháza térségében.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján Kiskunfélegyháza térségében az M5-ös autópálya 118-as kilométerénél eddig tisztázatlan körülmények között két autó ütközött össze. A balesetben személyi sérülés is történt.

A balesetben négyen sérültek meg. Egyiküket súlyos életveszélyes állapotban mentőhelikopter vitte kórházba. A további három sérültet mentőautó szállította el. Közülük egy életveszélyes állapotban van, két személy könnyű sérülést szenvedett, egyikük egy gyermek.

Meg nem erősített információk szerint, egy elhibázott előzés okozta a balesetet.

A Szeged felé vezető lezárt autópályaszakaszból rendőri irányítás mellett egy sávot átengedtek a járműveknek.

(Képek és cikk forrása: HIROS)