2024. április 26, péntek - Ervin

2020. Július 21. 08:20, kedd | Helyi
Forrás: bacsmegye.hu

Csütörtök este nyilvánosak lesznek az egyetemi ponthatárok

A felsőoktatásba felvételizők idén is a megszokott elektronikus csatornákon értesülhetnek eredményeikről, azonban a koronavírus-járvány miatt a Pont Ott Parti 2020-ban elmarad.

A felvételizők 2020. július 23-án este 20 órától a bevált gyakorlat szerint SMS-ben közvetlen értesítést kapnak, ezzel párhuzamosan a felvi.hu oldalon tájékozódhatnak az idei ponthatárokról.

Mivel a járványügyi készültség jelenleg is fennáll, a hagyományos ponthatár-kihirdető rendezvény ezúttal elmarad. A Pont Ott Parti résztvevőinek száma az elmúlt időszakban jócskán felülmúlta az 500 főt, ezért az érvényben lévő jogszabályi előírások alapján idén nem rendezhető meg az esemény.

(Fotó: hirado.hu)

Címkék: felvételi

2024. Április 26. 19:04, péntek | Helyi

Ajándékban részesültek városunk középiskoláinak végzősei

2024. Április 26. 13:44, péntek | Helyi

„Te szedd” akció!

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.