2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2017. Május 22. 11:06, hétfő | Helyi
Forrás: BAON

Halasi győzelem a KHTK fölött

Különösebb tétje nem volt a Kiskunhalas-Kiskunfélegyhzi HTK megyei I. osztályú labdarúgó mérkőzésnek a vendégek szempontjából, mivel már a harmadik helyet bebiztosították maguknak.

Ettől függetlenül változatos mérkőzést láthatott a kisszámú közönség.

Az első percekben az keltett izgalmat a félegyházi játékosok és a szurkolók körében, hogy a játékvezető több esetben is tévesen ítélt meg helyzeteket. Sajnálatos módon ez szinte az egész mérkőzést végig kísérte, amiben a partjelzői is partnerek voltak. Bár a kiskunfélegyháziak tetszetősebben játszottak mégis a hazaiak rúgták az első gólt. Eduardot a tizenhatosról kilökték a játéktéren kívülre, amiért a játékvezető büntetőt ítélt, amit Gomez értékesített. Ettől kezdve nyugodtabban játszottak a hazaiak, de a sokpasszos támadásokat továbbra is a vendégek vezették.
A második félidő vége eseménydús volt. Először Gomez talált újra a kapuba, majd Medgyesi szépített. A hazaiak biztos győzelmét a 88. percben a csereként beállt Farkas biztosította be.

Faddikorr Kiskunhalas–Kiskunfélegyházi HTK 3–1 (1–0)

Kiskunhalas, 90 néző. Vezette: Stefánovits (Szlavikovics, Szabó G.)
Kiskunhalas: Gerner – Simtchatcha (Ács), Dordevic, Eduard (Csikós), Sorin, Szabó T., Gomez, Bogdán, Brindza (Farkas), Csáki (Vágó), Tandari. Edző: Marinko Stetakovic
Kiskunfélegyházi HTK: Oroszi – Virágh, Sándor, Valkai, Marsa, Ábel, Medgyesi, Szabó A. (Vojtovics), Palásti, Tóth I., Makai. Edző: Ozsváth Ferenc
Gól: Gomez (38., 77.), Farkas (88.), ill. Medgyesi (84.). Kiállítva (Virágh 90.)

(Fotó: Szentirmay Tamás - BAON)