2024. április 26, péntek - Ervin

2021. Január 19. 09:07, kedd | Helyi
Forrás: KEOL

Lakitelekre költözik az Alpárfeszt

Az ország legzöldebb és legundergroundabb fesztiválja - a szervezőkön kívülálló okokból - elhagyja névadó törzshelyét Tiszaalpárt.

A közkedvelt rendezvény idén nyáron már a lakiteleki autós kempingben várja az antimainstream rajongókat.

A "nemcsakmetal" zenei összejövetel 2021-ben, - ha a vírushelyzet engedi - hetedik születésnapját ünnepli majd - a reggae-től a funk muzsikán keresztül egészen a fúziós és modernmetal produkciókig mindenféle szubkulturális stílussal. S bár az idei évre igent mondó fellépők listája egyelőre még titkos, az már biztos, hogy a 2020-as kimaradást egy bónusz nappal pótolják a szervezők: az eddigi három helyett így négy napig düböröghet a Tisza-parti chill-élmény.

Ráadásul ezen a fesztiválon az együttesek mellett a bolygóvédelem is fontos szerepet kap: egyik első hazai fesztiválként az Alpárfeszt crew már három éve kitiltotta a PET palackokat a buliból, a piát pedig kizárólag újrahasznosítható poharakba mérik majd ezen a nyáron is.

Az Alpárfeszt 2021:

Tervezett időpontja: 2021. június 30. - július 3.

Helyszíne: Lakitelek, Tőserdő Autós Kemping

További információ a 2021-es fesztivál hivtalos FB eseményénél: IDE kattintva!

Alpárfeszt Underground könyv: IDE kattintva!

Film a 2019-es fesztiválról:

Hír és képek forrása: KEOL.HU

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán

2024. Április 26. 20:05, péntek | Helyi

Természettudományos siker

2024. Április 26. 19:04, péntek | Helyi

Ajándékban részesültek városunk középiskoláinak végzősei

2024. Április 26. 13:44, péntek | Helyi

„Te szedd” akció!