2024. április 26, péntek - Ervin

2019. November 22. 14:05, péntek | Helyi
Forrás: hiros.hu

Megtetszett neki a nő és önkielégítést végzett előtte

A 47 éves vádlott szeptember 7-én reggel Kiskunfélegyházán a vasútállomáson meglátott egy fiatal nőt, és mivel megtetszett neki a sértett, követni kezdte a Kossuth utcán a városközpont irányába.

A Kiskunfélegyházi Járási Ügyészség szeméremsértés vétsége miatt vádat emelt egy 47 éves gátéri férfi ellen, aki szeptember 7-én reggel Kiskunfélegyházán szeméremsértő módon elkezdett önkielégítést végezni egy fiatal nő előtt. A vádlott szabadlábon védekezik - írja a hiros.hu.

Amikor a Hősök Parkja körül jártak, a vádlott megkerülte az ott lévő szobrot és így a 22 éves sértett elé került. Ezután a sértettől mintegy 2 méter távolságra lévő vádlott a nadrágjába nyúlt és jól láthatóan önkielégítésbe kezdett.

A sértett ezt észlelve megijedt és futva elmenekült a helyszínről, majd értesítette a rendőrséget. A szeméremsértő cselekmény miatt a sértett kérte a vádlott megbüntetését. A szabadlábon védekező vádlott a bűncselekmény elkövetését beismerte, őt a járási ügyészség az emberi méltóságot sértő szeméremsértés vétségével vádolja. A vádlott bűnössége kérdésében a Kiskunfélegyházi Járásbíróság fog dönteni.

2024. Április 26. 13:44, péntek | Helyi

„Te szedd” akció!

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében