2024. április 24, szerda - György

2019. Október 15. 12:17, kedd | Helyi
Forrás: Szerk.

Meseillusztrációs pályázat

A kiskunfélegyházi Aranyalma Népmesepont meseíró pályázatot hirdet alsó és felsős tagozatos diákok részére.

Választható témák:

• A kisgömböc
  • Az állatok nyelvén tudó juhász
  • A róka, a medve és a szegény ember
  • Bármely más, szabadon választott mese illusztrációja

A pályázat technikai részletei:
A pályázat nyilvános. Általános iskolás gyermekek nevezhetnek, bármely szabadon választható technikával készült alkotással.

Egy pályázó pályamunkája hátoldalán tüntesse fel nevét, iskolája nevét, elektronikus elérhetőségét és az általa illusztrált mese címét.

A választható témákból beérkező pályaműveket összevontan értékeli a szakmai zsűri. Mind alsó, mind felső tagozatban egy-egy első, második és harmadik helyezés várható, valamint lesznek különdíjasok is. A legjobb alkotásokat a szakmai zsűri választja ki. A díjazottak oklevelet és tárgyjutalmat vehetnek át az ünnepélyes eredményhirdetésen.

A meseillusztrációkat kérjük 2019. november 29-ig a 6100 Kiskunfélegyháza, Szent János tér 3. címre megküldeni.

A meseillusztráció eredményhirdetése 2019. decemberében lesz a Kiskunfélegyházi Népmesepontban, melynek részleteiről a pályázók elektronikus úton kapnak tájékoztatást. A pályázók könyvjutalomban részesülnek.

További információ:
Szakmaközi Művelődési Ház Közhasznú Egyesület
szakmakozimuvelodesihaz@gmail.com
Tel.: 06-70/360-6100

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot

2024. Április 24. 08:11, szerda | Helyi

Vetélkedők, ügyességi versenyek színesítették a Mezgés napot

2024. Április 24. 08:06, szerda | Helyi

Kimagasló eredmény az uszonyos- és búvárúszó országos bajnokságon