2024. április 23, kedd - Béla

2018. Április 22. 14:00, vasárnap | Helyi
Forrás: Adrienn

Óriási sikere volt az I. Félegyházi Küzdősport Gálának

Április 21-én késő estig tartottak a mérkőzések a KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnokban.

Tömegeket vonzott a városunkban megrendezett küzdősport gála, melyen többek között Thai Box-ban, MMA-ban, K-1-ben és ökölvívásban mérték össze technikai tudásukat és erőnlétüket a sportolók.

A 15:00 órakor kezdődő sporteseményen, valamint az esti show elején bemutatkozott a Kőrösi Roland által vezetett Art Kingdom tánccsoport.

Az egész délután tartó izgalmas megmérettetések után az est csúcspontjaként a kolozsvári Cibu Adrián, valamint a Kiskunfélegyházi Harcművészeti Egyesület vezetője, Nagy Krisztián küzdelmét láthatta a népes számú közönség.

Az eredményekről később számolunk be.

Címkék: Küzdősport Gála