2024. április 23, kedd - Béla

2020. Június 16. 08:39, kedd | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Rendhagyó ballagási ünnepség lesz a félegyházi általános iskolákban

Június 19-én és június 20-án tartják a ballagási ünnepségeket a kiskunfélegyházi általános iskolákban.

Az intézmények a tankerületi ajánlásoknak és a járványügyi szabályoknak megfelelően szervezik meg az eseményt.

Ennek értelmében a ballagási ünnepségen teljes létszámban a pedagógusokon kívül, csak a ballagó nyolcadik osztály vehet részt, illetve vendégként jelen lehet a két szülő.

Az iskolák nagy többsége szabadtéren ünnepel, ahol igyekeznek méltó módon elbúcsúzni a ballagó fiataloktól - olvasható a Félegyházi Közlöny internetes hírportálon.

• A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola, Platán Utcai Tagintézménye június 19-én (pénteken) 16:30 órakor,
  • a Batthyány Lajos Általános Iskola június 19-én (pénteken) 17 órakor,
  • a József Attila Általános Iskola június 19-én (pénteken) 18 órakor
  • a Dózsa György Általános Iskola június 20-án (szombaton) 8 órakor a 8/a osztálynak, 11 órakor a 8/b osztálynak,
  • a Darvas Általános Iskola június 20-án (szombaton) 9 órakor,
  • a Constantinum Katolikus Általános Iskola június 20-án (szombaton) 11 órakor tartja meg az idei ballagási ünnepségét.

(Fotó forrása: Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola 2019. évi galáriája)

2024. Április 23. 10:37, kedd | Helyi

Vonat és autó karambolozott Kiskunfélegyháza külterületén

A Csongrádi úti tanyák megállóhely közelében történt a baleset.

2024. Április 22. 14:46, hétfő | Helyi

Ma van a Föld Napja

2024-ben újra fókuszban a műanyagok a 34. magyar és az 54. világméretű Föld napján.

2024. Április 22. 14:17, hétfő | Helyi

Sokat árthat a jószándék is!

Ne vigyék haza a madárfiókákat és más állatkölyköket, őzgidákat, nyúl-, nyest- és mókuskölyköket, vadmalacokat! - kéri a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).

2024. Április 22. 14:08, hétfő | Helyi

Családi délelőttöt tartottak a könyvtárban

A Föld napja alkalmából családi délelőttre invitálták az érdeklődőket a Petőfi Sándor Városi Könyvtárba.