2024. április 23, kedd - Béla

2018. November 16. 15:22, péntek | Helyi
Forrás: BAON

Súlyosan megsérült a Félegyházán elgázolt kerékpáros

Súlyosan megsérült egy kerékpáros, amikor egy autó elgázolta az 5-ös főúton Kiskunfélegyházán péntek reggel.

A Toyota Kecskemét felé haladt, amikor jobbról egy kerékpáros asszony hajtott ki elé. A kerékpáros nem adott elsőbbséget az autósnak, az pedig már nem tudott megállni és elütötte a 70 év körüli asszonyt, aki az úttestre zuhant. Őt a kiérkező mentők súlyos sérülésekkel szállították kórházba, a gépkocsiban egyedül utazó férfinek nem esett baja. A helyszínelés idejére az 5-ös főút ezen szakaszát teljesen szélességében lezárták, ezért jelentős torlódás alakult ki.

(Forrás: BAON)

2024. Április 23. 10:37, kedd | Helyi

Vonat és autó karambolozott Kiskunfélegyháza külterületén

A Csongrádi úti tanyák megállóhely közelében történt a baleset.

2024. Április 22. 14:46, hétfő | Helyi

Ma van a Föld Napja

2024-ben újra fókuszban a műanyagok a 34. magyar és az 54. világméretű Föld napján.

2024. Április 22. 14:17, hétfő | Helyi

Sokat árthat a jószándék is!

Ne vigyék haza a madárfiókákat és más állatkölyköket, őzgidákat, nyúl-, nyest- és mókuskölyköket, vadmalacokat! - kéri a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).

2024. Április 22. 14:08, hétfő | Helyi

Családi délelőttöt tartottak a könyvtárban

A Föld napja alkalmából családi délelőttre invitálták az érdeklődőket a Petőfi Sándor Városi Könyvtárba.