2024. április 24, szerda - György

2017. December 09. 15:04, szombat | Helyi
Forrás: police.hu

Tíz perc alatt elfogták

A kiskunfélegyházi rendőrök őrizetbe vették a kecskeméti betörőt.

Ismeretlen elkövető 2017. december 8-án 23 óra 30 perc körül az egyik kiskunfélegyházi cég irodájába akart betörni. Az ingatlan hátsó bejárati ajtaját berúgta, ekkor megszólalt a riasztó, ezért az ismeretlen tettes a helyszínt elhagyta.
A közelben szolgálatot teljesítő rendőrök a riasztóberendezés hangját észlelve intézkedés alá akarták vonni aférfit, aki ekkor futni kezdett. Futás közben a kezein lévő kesztyűket levette és eldobta.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Közterületi Támogató Alosztályának járőrei tíz percen belül elfogták P. Józsefet.
A nyomozás során kiderült, hogy az irodában közel tízmillió forint készpénz volt egy páncélszekrényben.
A kiskunfélegyházi nyomozók a 37 éves kecskeméti férfit lopás bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt kihallgatták, őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.

2024. Április 24. 08:06, szerda | Helyi

Kimagasló eredmény az uszonyos- és búvárúszó országos bajnokságon

2024. Április 23. 16:25, kedd | Helyi

Növényvédelmi permetezés

2024. Április 23. 10:37, kedd | Helyi

Vonat és autó karambolozott Kiskunfélegyháza külterületén

A Csongrádi úti tanyák megállóhely közelében történt a baleset.

2024. Április 22. 14:46, hétfő | Helyi

Ma van a Föld Napja

2024-ben újra fókuszban a műanyagok a 34. magyar és az 54. világméretű Föld napján.