Hírek
2015. Június 15. 09:27, hétfő |
Helyi
Forrás: -Szerk.-
Változott a Felső-temető nyitva tartása!
A nyári kánikula miatt sokan késő estére tervezik a temetőlátogatást. Az Alsótemető nincs bekerítve, a Felsőtemetőben viszont szemmel kell tartani a nyitva tartási időt.
A nyári kánikula miatt érthetően sokan késő estére tervezik a temetőlátogatást, szeretteik sírjának rendbetételét, a virágok locsolását.
Az Alsótemető nincs bekerítve, a Felsőtemetőben viszont szemmel kell tartani a nyitva tartási időt a kellemetlenségek elkerülése végett. A kapuzárás és annak nyitása mindig pontosan történik, erre mindenképpen legyenek tekintettel a temetőben való tartózkodásukkor.
FELSŐ TEMETŐ NYITVA TARTÁSA
MINDEN NAP
- Április 1-től – november 15-ig
6:30 – 20:00 óráig
- November 16-tól – március 31-ig
6:30 – 18:00 óráig
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 14. 15:46, szerda | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2025. Május 14. 13:48, szerda | Helyi
A születés maga a csoda
A Születés Hete alkalmából a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár kibővített Betűbölcsi keretében várta a téma iránt érdeklődőket május 13-án délelőtt.
2025. Május 13. 12:30, kedd | Helyi
Az Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark kapta az Év emlékhelye díjat
Ópusztaszer az első országgyűlés emlékét őrzi, jelképe az egy nemzethez való tartozásnak.
2025. Május 13. 10:06, kedd | Helyi
Szerdán és szombaton aszfaltozzák a Kőrösi utcát
A Polgármesteri Hivatal értesíti a tisztelt lakosságot és az autósokat, hogy a Kőrösi utca útépítésének aszfaltozási munkálatai miatt: