Hírek
2018. Április 06. 17:03, péntek |
Helyi sport
Forrás: Dinnyés Gyula
Húsvétkor Egerben jártak a Koppány íjászok
Ezúttal nem locsolkodni mentek Húsvét vasárnapján Egerbe a Turul Koppány Íjászok, hanem Történelmi Íjász Ob kvalifikációs versenyre.
A mintegy 250 előnevező sejtette, hogy a nagy létszám magával hordozza a magas színvonalat is. Hiszen sokan szeretnének jogosultságot szerezni az Országos Bajnokságra.
A Koppányok is vállalták ezt a megmérettetést. Tudni illik, hogy ide az éremhajhászok nem szívesen utaznak, ugyanis itt nem jellemző az egy-kétszemélyes kategóriák. Ekkora létszámnál már jellemzően minimum 8-10 ember a kihívja a jelentkezőnek.
A következő eredmények születtek:
Legnépesebb felnőtt férfi pusztai kategóriában 54 íjászból Szeibert Imre 413 ponttal a 16., Kis Csaba404 ponttal a 19. lett.
Junior longbow kategóriában Rácz Nikolász 218 ponttal harmadik,
kadet pusztai kategóriában Lovas Ferenc György 248 ponttal ötödik,
veterán pusztai kategóriában Tamáskovics Gyula 460 ponttal második,
kadet pusztai kategóriában Sárkány Szabina 326 ponttal első,
tiszteletreméltó pusztai kategóriában Berente Imréné 263 ponttal nyolcadik lett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 14. 08:37, szerda | Helyi sport
Rendkívül jó hírek a birkózók háza tájáról
Négy félegyházi versenyző vehetett rész Bukarestben egy erős nemzetközi U17-es versenyen. Közülük Bárány-Almási Bianka felállhatott a dobogó második fokára a 73 kg-os súlycsoportban.
2025. Május 05. 14:51, hétfő | Helyi sport
Sikeres szereplés Abonyban és Egerben
Az U17-es korosztályú birkózók az országos bajnoki címekért küzdöttek az elmúlt hétvégén.
2025. Május 05. 11:35, hétfő | Helyi sport
Szép eredmények a simonpusztai díjugratóversenyen
2025. május 4-én került megrendezésre az MLSZSZ szabadidős verseny Simonpusztán.
2025. Május 01. 19:52, csütörtök | Helyi sport
Eszter három versenyszámban állt rajthoz
2025. április 26-án Felsőlajoson a Mámor Lovasudvar adott helyszínt a Szabadidő Díjugrató Versenynek.