2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Tájékoztatás a kapcsolattartási lehetőségekről a Bács-Kiskun Megyei Kórház Kiskunfélegyházi Telephelyén
2020. November 20. 11:50, péntek | Helyi

Tisztelt Betegeink és Hozzátartozók!

Lakossági tájékoztató, hozzátartozók tájékoztatásáról
2020. November 13. 16:56, péntek | Helyi

Lakossági tájékoztató, hozzátartozók tájékoztatásáról

Minden munkatársunk azon fáradozik, hogy betegeink a járványügyi helyzet és az ehhez kapcsolódó új körülmények ellenére is megfelelő, folyamatos és biztonságos ellátást kapjanak.

Bács-Kiskunban is kezdődik a parlagfűszezon
2016. Augusztus 04. 11:39, csütörtök | Helyi

Bács-Kiskunban is kezdődik a parlagfűszezon

Augusztus elején országszerte megjelent a parlagfű virágpora a pollencsapdákban, a hónap második hetétől pedig már várhatóan mindenhol tüneteket okozó koncentrációban lesz jelen a levegőben

Hírességek, akik mentális betegséggel küzdenek
2016. Augusztus 01. 10:56, hétfő | Helyi

Hírességek, akik mentális betegséggel küzdenek

Sokkal több világsztár szenved valamiféle mentális betegségben, mint gondolnánk - az pedig, hogy sokan közülük egyre nyíltabban beszélnek róla, sokat segít a hasonló cipőben járó betegeknek.

Csak sebészeti sürgősségi van 1-2-3-án!
2016. Január 01. 08:37, péntek | Helyi

Csak sebészeti sürgősségi van 1-2-3-án!

Tájékoztatjuk a tisztelt Lakosságot, hogy a BKM Kórház Kiskunfélegyházi Telephely szakrendelései közül január 1-2-3-án csak sebészeti sürgősségi működik!

Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett!
2015. Október 06. 18:08, kedd | Helyi

Kórházunk újra a fejlődés útjára lépett!

Ma (október 6-án) ünnepélyes keretek között helyezték le városunk kórházának alapkövét. Az emlékmű a kórház udvarán, a jelenleg még munkaterületnek számító terület szélénél helyezkedik el.

Öt éven belül gyógyíthatóvá válhat az asztma
2015. Április 25. 09:00, szombat | Életmód

Öt éven belül gyógyíthatóvá válhat az asztma

A Cardiffi Egyetem kutatói együttműködve a Londoni Kings College és az amerikai Mayo Egyetem szakembereivel megtalálták, mi okozza az asztmát és hogyan lehet az okot megszüntetni.

Ijesztően sokan élnek nyugtatókon!
2015. Április 13. 10:28, hétfő | Életmód

Ijesztően sokan élnek nyugtatókon!

A Germanwings másodpilótájának az esete az antidepresszáns és szorongásoldó gyógyszerekre terelte a figyelmet. Durva becslések szerint a magyar lakosságnak majdnem 6%-a váltott ki tavaly erős nyugtatót.

Influenza: tizenhárom megyében van látogatási tilalom
2015. Január 29. 08:22, csütörtök | Belföld

Influenza: tizenhárom megyében van látogatási tilalom

Az influenzajárvány miatt jelenleg tizenhárom megyében van részleges vagy teljes látogatási tilalom az egészségügyi intézményekben.