2024. április 29, hétfő - Péter

Kiterjeszti az egész országra a civil autós ellenőrzést a rendőrség
2020. Január 07. 11:50, kedd | Belföld

Kiterjeszti az egész országra a civil autós ellenőrzést a rendőrség

Az egész országra kiterjeszti a tavaly decemberben Budapesten elindított civil autós ellenőrzési rendszert a rendőrség – mondta az országos főkapitányság (ORFK) balesetmegelőzési osztályának vezetője kedden az M1-en.

Civil autókból ellenőrzi a forgalmat a rendőrség Budapesten - VIDEÓ
2019. December 10. 18:03, kedd | Belföld

Civil autókból ellenőrzi a forgalmat a rendőrség Budapesten - VIDEÓ

Jelöletlen, kamerákkal felszerelt autókkal ellenőrzi december 23-ig a budapesti forgalmat a rendőrség – olvasható az Országos Balesetmegelőzési Bizottság honlapjára kedden feltett közleményben.

A CIA-nak ezentúl nem kell jelentést tennie a dróntámadások civil áldozatairól
2019. Március 07. 07:46, csütörtök | Külföld

A CIA-nak ezentúl nem kell jelentést tennie a dróntámadások civil áldozatairól

Az amerikai dróntámadások civil áldozatairól a Központi Hírszerző Ügynökségnek (CIA) ezentúl nem kell jelentést tennie, akárhol is hajtják végre azokat

Civil rendőröknek kínált kábítószert egy 22 éves díler
2018. Május 17. 14:59, csütörtök | Belföld

Civil rendőröknek kínált kábítószert egy 22 éves díler

Kábítószer-kereskedelemmel vádolja az ügyészség azt a férfit, aki civil ruhás rendőröknek kínált kokaint és marihuánát Budapesten - tájékoztatta a fővárosi főügyész csütörtökön az MTI-t.

Pályázati felhívás - civilszervezetek pénzügyi támogatására
2017. Február 24. 08:46, péntek | Helyi

Pályázati felhívás - civilszervezetek pénzügyi támogatására

Kiskunfélegyháza Város Képviselő-testületének Művelődési és Szociális Bizottsága pályázatot hirdet a városban működő civil szervezetek pénzügyi támogatására.

Haladékot kaptak a cégek az új Ptk. alkalmazásához
2016. Március 01. 15:03, kedd | Helyi

Haladékot kaptak a cégek az új Ptk. alkalmazásához

A korlátolt felelősségű társaságok (kft.) és a civil szervezetek is egy év haladékot kaptak az új Polgári törvénykönyv (Ptk.) azon rendelkezéseinek átvételére, amelyek határideje eredetileg idén március 15-én járt volna le.

Pályázati felhívás - civil szervezetek számára
2016. Február 24. 17:59, szerda | Helyi

Pályázati felhívás - civil szervezetek számára

Kiskunfélegyháza Város Képviselő-testületének Művelődés és Szociális Bizottsága pályázatot hirdet a városban működő civil szervezetek pénzügyi támogatására.

Március 15. :Fontos dátum a nonprofit szervezetek számára
2016. Február 24. 10:22, szerda | Helyi

Március 15. :Fontos dátum a nonprofit szervezetek számára

Civil fórumot tartottak városunkban február 23-án (kedden) a Polgármesteri Hivatal dísztermében.

Hat pénzintézet 110 ezer ügyfele kapja később az elszámolást
2015. Május 06. 09:26, szerda | Belföld

Hat pénzintézet 110 ezer ügyfele kapja később az elszámolást

A devizahiteles elszámolási és forintosítási tájékoztató leveleket hat pénzintézet 110 ezer ügyfele kapja meg az általános határidőnél később, de még májusban, illetve június elején.

Hogy az 1% biztos jó helyre menjen!
2014. Május 08. 16:58, csütörtök | Helyi

Hogy az 1% biztos jó helyre menjen!

Az egy százalék felajánlásának vannak tartalmi és formai követelményei, amelyeket be kell tartanunk ahhoz, hogy az adományunk el is jusson a kiválasztottakhoz!

2012. Március 08. 14:11, csütörtök | Belföld

Így segítik a fiatalokat

Civil szervezetek és 26 évnél fiatalabbak részesülhetnek Százhalombattán abból a csaknem hétmillió forintos támogatásból...

2012. Március 06. 07:09, kedd | Külföld

Újabb véres megtorlás a Korán-égetés miatt

Két afgán fiatallal végzett, négy civilt pedig megsebesített egy tálib öngyilkos merénylő a bagrami amerikai katonai támaszpont közelében hétfőn – közölték a helyi hatóságok.