2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

Szavazzunk Piró-ra!
2016. Április 04. 08:38, hétfő | Helyi

Támogasd Te is szavazatoddal és járulj hozzá, hogy Csontos Piroska legyen a K&H mozdulj! paralimpiai kártyaprogram nyertese!

Bronzéremmel tért haza Piró
2016. Március 30. 12:46, szerda | Helyi

Március 27-én tértek haza para atlétáink Tuniszból, az IPC GP atlétikai versenyről. A magyar csapat összesítésben három ezüstérmet hoz haza.

Csontos Piroska világcsúcsot döntött!
2015. Október 01. 11:41, csütörtök | Helyi

Ismét túl van „Piró” egy jelentős megmérettetésen, melyet szeptember 20-27 között rendeztek meg Ecuadorban, ahol negyven ország ezer atlétája küzdött, hogy bizonyíthasson és a dobogóra felállhasson.

Gőzerővel küzd a Rio-i Paralimpiáért
2015. Június 16. 15:49, kedd | Helyi sport

Grosotto-ban fantasztikus teljesítményével tovább javította egyéni eredményét 400 m-es síkfutásban. Az sem titok, hogy mindössze 5 századdal maradt le a világcsúcstartó ukrán futótól.

Nincs megállás a Paralimpiáig
2015. Június 06. 07:00, szombat | Helyi sport

A felkészüléshez Csontos Piroska vasakarata mellett az edzők, a család és a barátok támogatása is nagy mértékben hozzájárul, csakúgy mint Önkormányzatunk.

Kétszeres olimpiai bajnok Kiskunfélegyházáról
2013. Február 19. 08:17, kedd | Helyi sport

Csontos Piroska a Kiskunfélegyházi Jogging Plus Szuperinfó Futóklub versenyzője kétszeres győztes lett Dél-Koreában Pyeongchang-ben megrendezett X. Speciális Téli Világjátékokon.