2024. május 11, szombat - Ferenc

Német delegáció járt városunkban
2016. Augusztus 15. 15:53, hétfő | Helyi

Német delegáció járt városunkban

Jövőre lesz 25 éves a testvérvárosi kapcsolat Braunfels és Kiskunfélegyháza között.

A Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat látogatása Erdélyben
2015. Február 12. 08:55, csütörtök | Helyi

A Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat látogatása Erdélyben

Európa népei és nemzeti kisebbségei közötti jelképes hidak építése érdekében a Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat delegációja Rideg László elnök vezetésével látogatást tett az erdélyi Fehér és Hargita testvér megyéknél.

Városunk nagyüzemeivel ismerkednek a kínaiak
2014. Július 24. 13:49, csütörtök | Helyi

Városunk nagyüzemeivel ismerkednek a kínaiak

Hat fős delegáció érkezett július 23-án városunkba a kínai Gansu tartományban fekvő Baiyin városából Gao Ying alpolgármester vezetésével.

Félegyházi delegáció járt az árcsói fazekasvásáron
2013. Augusztus 13. 14:41, kedd | Helyi

Félegyházi delegáció járt az árcsói fazekasvásáron

Harminchatodik alkalommal gyűltek össze az elmúlt hétvégén a fazekasmesterek a Korond melletti árcsói turistafogadónál az évi hagyományos fazekasvásár alkalmából

Félegyházi delegáció járt Lengyelországban
2013. Május 07. 14:47, kedd | Helyi önkormányzati

Félegyházi delegáció járt Lengyelországban

Kiskunfélegyházi delegáció utazott május 2-án Lengyelországba

2012. Május 14. 07:07, hétfő | Külföld

Magyar delegáció látogatta meg Tóásót

Magyar delegáció tett háromnapos látogatást a héten La Pazban, hogy a fogva tartott Tóásó Előd ügyéről tájékozódjon.

2012. Április 13. 14:03, péntek | Külföld

EU–IMF-tárgyalások: a szerdára várunk

Nincsenek jelenleg konkrét feltételei az EU- és IMF-tárgyalások megkezdésének, egy kiélezett környezetben zajló folyamatban vagyunk.

2012. Március 15. 14:05, csütörtök | Belföld

Elismerően nyilatkoztak a paksi erőfeszítésekről

Elvégezte a paksi atomerőműben végrehajtott stresszteszt alapján összeállított nemzeti jelentés felülvizsgálatát az EU által delegált munkacsoport.

2011. November 06. 14:17, vasárnap | Belföld

A kínaiakat két dolog érdekli: Budapest és Hévíz

Idén már 25 kínai delegáció járt Hévízen, csak az utóbbi két hétben négy távol-keleti küldöttség ismerkedett meg a gyógytaváról híres város idegenforgalmi és gyógyászati lehetőségeivel - közölte a város önkormányzata.