2024. április 28, vasárnap - Valéria

Szerelmesek éjszakája a Félegyházi Termál Parkfürdőben
2017. Február 06. 11:49, hétfő | Helyi

Szerelmesek éjszakája a Félegyházi Termál Parkfürdőben

2017. február 11-én, szombaton este egzotikus szaunaszeánsszal, szakképzett szaunamesterrel várja Vendégeit a Félegyházi Termál Parkfürdő.

Több száz magyar és egzotikus madarat foglaltak le
2016. November 26. 14:27, szombat | Helyi

Több száz magyar és egzotikus madarat foglaltak le

A holland és magyar hatóságok sikeres lajosmizsei házkutatásának köszönhetően több, nem csak hazánkban védett állat került megmentésre.

2015. Október 10. 15:00, szombat | Helyi

Honosított egzotikus gyümölcsök

Ki gondolná, hogy a sokak által szívesen fogyasztott egzotikus gyümölcsök közül már vannak olyanok is, amelyek otthonunkban is megtermelhetők.

2014. Április 13. 10:26, vasárnap | Helyi

Honosított egzotikus gyümölcsök

Megfelelő tápoldatozással, ápolással és sok napfénnyel akár egy trópusi ültetvényt is varázsolhat az ablakpárkányára.

2012. Március 17. 07:17, szombat | Bulvár

Keményen megcsapta Horváth Évát a mexikói ital

Megdöbbent Horváth Éva, a Viasat3 műsorvezetője, amikor megkóstolta Mexikó nemzeti italát, a tequilát. A gyönyörű modell az európaitól eltérő szokásokat és ízeket tapasztalt az egzotikus országban.