2024. április 24, szerda - György

Vádat emeltek a mátyusi polgármesteri hivatalban gyújtogató két férfi ellen
2021. Március 05. 17:09, péntek | Kék hírek

Vádat emeltek a mátyusi polgármesteri hivatalban gyújtogató két férfi ellen

Vádat emelt a Nyíregyházi Járási Ügyészség két férfi ellen, aki tavaly júliusban betört a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Mátyus polgármesteri hivatalába és könyvtárába, majd felgyújtotta az épületeket.

Hamis adatokkal segített útleveleket igényelni egy ügyintéző Zalaegerszegen
2019. Szeptember 17. 17:01, kedd | Belföld

Hamis adatokkal segített útleveleket igényelni egy ügyintéző Zalaegerszegen

Hivatali visszaélés és közokirat-hamisítás miatt emeltek vádat egy zalaegerszegi, kormányablakban dolgozó szakügyintéző ellen, aki 16 esetben, többségében külföldieknek, hamis adatokkal segített útlevelet igényelni

Hivatali vesztegetés elfogadásával gyanúsítanak egy NAV-osztályvezetőt
2018. Szeptember 07. 12:58, péntek | Belföld

Hivatali vesztegetés elfogadásával gyanúsítanak egy NAV-osztályvezetőt

Hivatali vesztegetés elfogadása és más bűncselekmények miatt öt embert őrizetbe vettek, az egyik gyanúsított a Nemzeti Adó- és Vámhivatal osztályvezetője

A Fehér Ház szerint 50 százalékos a kormányzati hivatalok leállásának esélye
2018. Január 20. 05:00, szombat | Külföld

A Fehér Ház szerint 50 százalékos a kormányzati hivatalok leállásának esélye

A Fehér Ház szerint 50 százalékos az esélye a kormányzati hivatalok leállásának, mert a szenátusban még nem sikerült megszavazni a működéshez szükséges költségvetést.

Tájékoztató az Anyakönyvi Hivatal ügyfélfogadásának változásáról
2017. Április 07. 11:10, péntek | Helyi

Tájékoztató az Anyakönyvi Hivatal ügyfélfogadásának változásáról

Tisztelt Ügyfelek! Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2017. április 10-én az Anyakönyvi Hivatalban az ügyfélfogadás – továbbképzés miatt – szünetel.

Ma munkaszüneti nap lesz a hivatalokban és az egészségügyi ellátásban
2016. Július 01. 07:33, péntek | Belföld

Ma munkaszüneti nap lesz a hivatalokban és az egészségügyi ellátásban

Ma munkaszüneti napot tartanak a köztisztviselők, a kormánytisztviselők és az egészségügyben dolgozók,

Megjelent a megszűnő hivatalok, háttérintézmények listája
2016. Június 14. 07:38, kedd | Belföld

Megjelent a megszűnő hivatalok, háttérintézmények listája

Megjelent a kormány határozata a központi hivatalok és minisztériumi háttérintézmények átalakításáról, amely több mint ötven szervezetet érint. Az intézmények döntő többsége várhatóan jogutódlással megszűnik.

Még két hétig kérhetjük a hivatalt az adóbevallásunk elkészítésére
2016. Január 17. 13:00, vasárnap | Helyi

Még két hétig kérhetjük a hivatalt az adóbevallásunk elkészítésére

Február 1-jéig választhatják a személyi jövedelemadó (szja) bevallás új formáját az erre jogosult magánszemélyek, vagyis kérhetik, hogy az adóhatóság készítse el helyettük a bevallást.

Januártól új helyen a Járási Hivatal
2015. December 23. 07:00, szerda | Helyi

Januártól új helyen a Járási Hivatal

A napokban zajlott a Kiskunfélegyházi Járási Hivatal költözése.

Tájékoztató az igazgatási szünetről és a december 24-i pihenőnaphoz kapcsolódó munkarend változásról
2015. November 10. 13:55, kedd | Helyi

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatalban 2015. december 23. (szerda) napjától 2015. december 31. (csütörtök) napjáig igazgatási szünetet tartunk.

Meg kell könnyíteni a hivatali ügyintézést
2015. Október 09. 05:00, péntek | Belföld

Meg kell könnyíteni a hivatali ügyintézést

Az ügyintézés megkönnyítését tűzte ki célul a Miniszterelnökséget vezető miniszter a közigazgatásban.

Kitelepült a Járási Hivatal
2015. Szeptember 22. 15:29, kedd | Helyi

Kitelepült a Járási Hivatal

Az Európai Mobilitási Hét kereti között ma (szeptember 22-én) a Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztálya információs napot tartott a Petőfi téren.