2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

A méhektől függ az élelmiszerellátás jövője
2021. Április 30. 16:36, péntek | Életmód

A méhektől függ az élelmiszerellátás jövője

Meg kell állítani a méhek pusztulását, mert a fogyatkozásukkal az élelmiszerellátás is bajba kerülhet - közölte az Agrármarketing Centrum (AMC) pénteken, a méhek napja alkalmából az MTI-vel.

Szinte mindenkit érdekel a bolygó jövője
2021. Április 10. 11:53, szombat | Belföld

Szinte mindenkit érdekel a bolygó jövője

Meglepően sokan érdeklődnek a bolygó jövője, a környezetvédelem iránt és tudatosul bennük, hogy saját életükre és a következő generációk sorsára is hatással vannak a környezeti problémák

Húsvét üzenete a remény, a hit a szebb jövőben
2020. Április 12. 08:56, vasárnap | Belföld

Húsvét üzenete a remény, a hit a szebb jövőben

Húsvét üzenete Krisztus feltámadása mellett: a remény, a szebb jövőben való hit - mondta Hajagos Csaba történész az M1 csatorna vasárnap reggeli műsorában.

Szakmák Éjszakája a Közgében
2016. Április 06. 08:28, szerda | Helyi

Szakmák Éjszakája a Közgében

Kevés izgalmasabb dolog van, mint a felfedezés öröme, mindig újat keresni, mindig új dolgokat kipróbálni. A Szakmák Éjszakáján április 15-én a Közgé ezt az élményt kínálja.

6 jel, hogy érdemes állást váltani
2016. Március 20. 15:00, vasárnap | Helyi

6 jel, hogy érdemes állást váltani

Az álommunka kiválasztása nem is olyan egyszerű feladat. Ha figyelembe vesszük saját kompetenciáinkat, akkor is melléfoghatunk.

A jövő műszerfalát mutatta be az Audi
2016. Január 09. 15:00, szombat | Helyi

A jövő műszerfalát mutatta be az Audi

A CES elektronikai vásáron a német gyártó bemutatta, hogy milyen műszerfal lesz a hamarosan érkező modellekben.

Megyénkben október végére kiépül a kormányablak hálózat
2015. Szeptember 24. 12:55, csütörtök | Helyi

Megyénkben október végére kiépül a kormányablak hálózat

Új kormányablak nyílik október végéig az izsákin túl Kiskőrösön, Solton, Tompán, Jánoshalmán, Bácsalmáson, Kunszentmiklóson, Tiszakécskén, Kiskunfélegyházán és a már üzemelőn túl még egy Kecskeméten.

Sajátítsd el a boldog emberek szokásait
2015. Augusztus 21. 14:00, péntek | Helyi

Sajátítsd el a boldog emberek szokásait

Apróságoknak tűnhet, de ha jobban belegondolunk az élet is apró pillanatokból áll, és ezeknek megéléséből. Mindig az volt a megérzésem, hogy a boldog emberek a mának élnek, de a jövőjükre is gondolnak.

Nyaggató anya gyermekei többre viszik
2015. Április 18. 09:00, szombat | Életmód

Nyaggató anya gyermekei többre viszik

Lehet, hogy most gyűlöli a lányod, hogy mindenfélével nyaggatod, de később meg fogja köszönni Neked. Egy új kutatás szerint sikeresebbek azoknak az anyáknak a gyermekei, egészen pontosan a lányai, akiket sokat nyaggatnak.

Esély a félegyházi szülészet visszaállítására
2014. Március 26. 17:39, szerda | Helyi

Esély a félegyházi szülészet visszaállítására

A jövendő generációk joggal várják el Félegyházán a szülészeti ellátás visszaállítását. Egyebek mellett erről is beszélt Szócska Miklós egészségügyért felelős államtitkár március 25-én, kedden Kiskunfélegyházán

A Jövő Bajnokai
2013. December 16. 09:39, hétfő | Helyi sport

A Jövő Bajnokai

Történelmi szinteken a Jövő Bajnokai DSE legfiatalabb kosarasai

2012. Február 01. 08:07, szerda | Belföld

Mire számítsunk 10-15 év múlva?

Az Intel hivatalos jósa virtuálisan Magyarországra érkezik.