2024. április 19, péntek - Emma

Félidejéhez ért a Nyugati pályaudvar karbantartása
2021. Július 04. 17:01, vasárnap | Belföld

Félidejéhez ért a Nyugati pályaudvar karbantartása

Félidejéhez ért a Nyugati pályaudvar június 19-től július 17-ig tartó egyhónapos átfogó karbantartása, minden munka a tervezett ütemnek megfelelően halad - közölte a MÁV Zrt. vasárnap az MTI-vel.

12 órán át nem lesz elérhető a magyarorszag.hu
2021. Június 04. 06:38, péntek | Belföld

12 órán át nem lesz elérhető a magyarorszag.hu

Tervezett infrastruktúra karbantartás miatt szombaton 18.00 órától nem lesz elérhető a központi e-ügyintézési portál, a magyarorszag.hu

Tervezett áramszünetek Kiskunfélegyházán és külterületein
2020. Szeptember 07. 12:10, hétfő | Helyi

Tervezett áramszünetek Kiskunfélegyházán és külterületein

Az NKM Energia Társaságcsoport tájékoztatja Kiskunfélegyháza és a külterületen élő lakosokat, hogy áramszünet lesz a szolgáltatás minőségének javítása érdekében végzett hálózati munkák miatt.

Módosított menetrend a Budapest–Szeged vonalon
2019. Október 17. 11:12, csütörtök | Helyi

Módosított menetrend a Budapest–Szeged vonalon

A Budapest–Szeged vonal InterCity közlekedésében karbantartás miatt ideiglenes menetrendi változások lesznek október 19-től 20-ig.

Karbantartás miatt nem lesz elérhető a hétvégén az útdíjfizetési rendszer
2019. Augusztus 09. 06:00, péntek | Belföld

Karbantartás miatt nem lesz elérhető a hétvégén az útdíjfizetési rendszer

Karbantartás miatt nem lesz elérhető a hétvégén az útdíjfizetési rendszer - tájékoztatta a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató (NÚSZ) Zrt. csütörtökön az MTI-t közleményben.

Július 2-án szünetel az ügyfélfogadás
2019. Június 17. 10:54, hétfő | Helyi

Július 2-án szünetel az ügyfélfogadás

A Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Kormányablak Osztálya értesíti a Tisztelt Lakosságot, hogy 2019. július 2-án, kedden karbantartás miatt szünetel az ügyfélfogadás a Kiskunfélegyházi Kormányablakban.

Karbantartás lesz a nemzeti mobilfizetési rendszerben
2019. Május 03. 13:46, péntek | Belföld

Karbantartás lesz a nemzeti mobilfizetési rendszerben

Nem lehet használni május 4-én szombaton 20 órától május 5-én vasárnap reggel 8 óráig a Nemzeti Mobilfizetési Rendszer szolgáltatásait - közölte a Nemzeti Mobilfizetési Zrt. pénteken az MTI-vel.

Magyar repülőgép-karbantartó technológiát válogattak be a legígéretesebb innovációk közé
2019. Április 08. 16:04, hétfő | Belföld

Egy magyar fejlesztésű, kiterjesztett valóságon alapuló repülőgép-karbantartó technológiát is beválogattak az MRO Americas konferencia szervezői a tíz legígéretesebb innováció közé.

Karbantartással megelőzhető a szén-monoxid-mérgezés
2019. Január 31. 10:05, csütörtök | Belföld

Karbantartással megelőzhető a szén-monoxid-mérgezés

Karbantartással, illetve a levegő folyamatos cseréjének biztosításával megelőzhetők a szén-monoxid-mérgezések

Két hétre bezár a Déli pályaudvar - Több vonalat is érint
2018. Október 03. 10:20, szerda | Belföld

Két hétre bezár a Déli pályaudvar - Több vonalat is érint

Karbantartás miatt csütörtökön két hétre bezár a budapesti Déli pályaudvar - közölte a MÁV szerdán az MTI-vel.

Csökkentett teljesítménnyel üzemel a 3-as paksi blokk turbinája
2018. Szeptember 28. 08:57, péntek | Belföld

Csökkentett teljesítménnyel üzemel a 3-as paksi blokk turbinája

Az egyik turbinához tartozó kondenzátor tervezett tisztítása miatt péntek hajnali három órától a Paksi Atomerőmű 3-as blokkján 140 megawattos teljesítményszintre csökkentették a turbina terhelését

Vasárnapra virradóra ismét karbantartás lesz az útdíj-értékesítési rendszerekben
2018. Június 02. 15:12, szombat | Belföld

Rendszerfejlesztés és -karbantartás miatt vasárnapra virradó éjszaka 1 óra és 3 óra között szünetel az úthasználati jogosultságok értékesítése - tájékoztatta a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató (NÚSZ) Zrt. az MTI-t.