2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

Csaknem százezer diplomát még mindig nem vettek át
2018. Június 14. 15:16, csütörtök | Helyi

Csaknem százezer diplomát még mindig nem vettek át

Júniusig elejéig összesen 91 595 olyan képzést tartott nyilván a Felsőoktatási Információs Rendszer, amely esetében a hallgató sikeres záróvizsgát tett, de oklevelét nyelvvizsga hiányában még nem kapta meg

Kitüntetési javaslattételre vonatkozó tájékoztató
2017. Január 17. 14:21, kedd | Helyi

Kitüntetési javaslattételre vonatkozó tájékoztató

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata – a 10/2016. (IV. 01.) önkormányzati rendelete alapján – lehetőséget biztosít kitüntető cím, kitüntető díjak és elismerő oklevél adományozására.

25 éve öregbíti Félegyháza hírnevét a Pizolit Kft.
2016. Május 24. 15:18, kedd | Helyi

25 éve öregbíti Félegyháza hírnevét a Pizolit Kft.

Czakó Tibor, a Pizolit Kft. tulajdonosa és ügyvezetője elismerő oklevelet vehetett át május 22-én (vasárnap) a Városalapítók Hete Fesztivál zárásaként megrendezett ünnepi testületi ülésen.

Félegyházi gazda lett -Az év Agrárembere-
2016. Február 08. 18:06, hétfő | Helyi

Félegyházi gazda lett -Az év Agrárembere-

Czakó Szabolcs János február 6-án (szombaton) vehette át kemény munkájának gyümölcsét az „Év Agrárembere 2015” díjat „Fiatal gazda kategóriában”.

Akik legjobban ismerik városunkat
2015. Május 24. 20:44, vasárnap | Helyi

Akik legjobban ismerik városunkat

A Helyismereti Vetélkedő nyerteseinek díjkiosztására ma (május 24-én) az Ünnepi Képviselőtestületi Ülésen került sor.

Virágosabb lett városunk
2014. Augusztus 29. 11:46, péntek | Helyi

Virágosabb lett városunk

Az idei esztendőben is meghirdette a „Virágos Kiskunfélegyházáért” mozgalom versenyét a kiskunfélegyházi polgármesteri hivatal

Elismerték a pedagógusok munkáját
2014. Június 07. 13:37, szombat | Helyi

Elismerték a pedagógusok munkáját

Az oktatásban dolgozó óvodapedagógusokat, tanítókat, tanárokat köszöntötték június 6-án, a művelődési központ dísztermében megtartott ünnepség keretében.

Hat év munka és számos országos siker!
2014. Május 27. 08:59, kedd | Helyi

Hat év munka és számos országos siker!

Elismerő Oklevelében részesült a Rocktár.

Péntekig lehet leadani a javaslatokat a kitüntető címekre
2014. Február 26. 08:38, szerda | Helyi

Péntekig lehet leadani a javaslatokat a kitüntető címekre

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata – a 14/2011. /VI. 24. /rendelete alapján – lehetőséget biztosít kitüntető cím, kitüntető díjak és elismerő oklevél adományozására.

Elismerték munkájukat
2013. December 12. 15:46, csütörtök | Helyi

Elismerték munkájukat

A legkiválóbb munkát végzett rendőröket, tűzoltókat, mentőket és mezőőröket köszöntötte ma (december 12-én) Kapus Krisztián polgármester.

2012. Március 22. 07:23, csütörtök | Sport

Elnöki oklevelet kapott Regőczy Krisztina

Regőczy Krisztina, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) női bizottságának elnöke „Nők a sportban” oklevelet kapott Jacques Rogge-tól, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) elnökétől.

2012. Február 21. 14:09, kedd | Belföld

Nincs maradásuk az orvosoknak

Tavaly csaknem kétszáz olyan szakorvos kérte a külföldi munkavállaláshoz szükséges engedélyt, akinek a szakterülete Magyarországon már így is hiányszakmának számít