2024. május 14, kedd - Bonifác

Jön a makacs kunok gyilkos meccse
2016. Május 27. 17:28, péntek | Helyi sport

Szombaton 15 órától a Bács-Kiskun megyei liga élén egymást karistoló csapatok meccsére hivatalos Horti Gábor a m4sport.hu mennyei kommentátora.

Így juthat fel a Bács megyei bajnok az NB III-ba
2016. Május 27. 12:23, péntek | Helyi

Szombaton eldőlhet a bajnoki cím a megyei első osztályban, hiszen a listavezető Kiskunfélegyháza a Tiszakécskével csap össze. A csapatok között egyetlen pont a különbség.

Öt percen múlott a bravúr a listavezető ellen Kalocsai FC – Kiskunfélegyházi HTK 1–1
2015. Október 12. 14:13, hétfő | Helyi sport

Rangadóhoz méltó ütközetben osztozott meg egymással a bajnoki pontokon az eddig még százszázalékos KHTK és a hetek óta nyerő szériában játszó házigazda Kalocsa.

Váratlan vereség Bácsalmáson
2015. Május 18. 15:10, hétfő | Helyi sport

A megyei I. osztályú bajnokság 27. fordulójában a negyedik helyen álló Bácsalmás vendége volt a listavezető KHTK.

Gólzáporos Astra siker a nőnapi rangadón
2015. Március 10. 14:17, kedd | Helyi sport

Bánhatják, akik lemaradtak a vasárnap esti női futsal rangadóról. A Magyar Kupa megnyerése után folytatódott a pontvadászat a női futsal NB I felső-ági rájátszásának 3. fordulójában.

Nem tudta folytatni jó sorozatát a KHTK
2013. November 11. 09:49, hétfő | Sport

A megyei I. osztályú bajnokság 13. fordulójában rangadót játszott a KHTK régi riválisával, a Hetényegyházi Melrose SC csapatával.

Folytatódik a bajnokság!
2013. November 07. 11:26, csütörtök | Helyi sport

A 13. fordulóval folytatódik a bajnokság a megye egyben. Vasárnap kora délután négy mérkőzést rendeznek a csoportban.

Rangadót nyert a KHTK
2013. Október 28. 10:06, hétfő | Helyi sport

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 11. fordulójában a dobogósok összecsapását rendezték Kiskunfélegyházán. A két csapat az előző szezonban is fordulatos gólgazdag mérkőzéseket játszott.

2012. Április 17. 07:17, kedd | Sport

Győri öröm Galántán

A BoxingONE Championship szombati versenynapján a „Galánta Kids” csapata a győri „Patent Gladiators” együttesét látta vendégül. Hatalmas buzdítás mellett küzdöttek a legjobb közép-európai amatőr ökölvívók.

2011. Szeptember 15. 14:45, csütörtök | Sport

Nem bírt egymással a két nagyágyú

Gól nélküli döntetlent hozott az Argentína-Brazília felkészülési labdarúgó-mérkőzés Cordobában. A szerdai találkozón csak az otthon játszókra számított a két szövetségi kapitány.