2024. április 25, csütörtök - Márk

Országos tiszti főorvos: Egyre nagyobb az esély a koronavírus-megfertőződésre
2020. Április 07. 12:00, kedd | Belföld

Országos tiszti főorvos: Egyre nagyobb az esély a koronavírus-megfertőződésre

Budapest góccá válhat, ha nem tartják be a korlátozásokat - írja a hirado.hu az operatív törzs keddi sajtótájékoztatója után.

Online tart sajtótájékoztatót az operatív törzs
2020. Március 20. 07:14, péntek | Belföld

Online tart sajtótájékoztatót az operatív törzs

Péntektől egy stúdióból, online tartja szokásos napi sajtótájékoztatóját a koronavírus-fertőzés elleni védekezésért felelős operatív törzs

Közös ellenzéki sajtótájékoztatót tartottak Kiskunfélegyházán
2019. Március 18. 20:34, hétfő | Helyi

Közös ellenzéki sajtótájékoztatót tartottak Kiskunfélegyházán

Március 14-én a Móra Ferenc Gimnázium előtt közös ellenzéki sajtótájékoztatót tartottak.

Július másodikán rendezik az idei Balaton-átúszást
2016. Május 12. 10:59, csütörtök | Helyi

Július másodikán rendezik az idei Balaton-átúszást

Az idei, sorrendben 34. Balaton-átúszást július 2-án rendezik meg - jelentették be a szervezők kedden a Balatonbogláron tartott sajtótájékoztatón.

Döntés született az iskolák működtetéséről
2015. Augusztus 06. 11:44, csütörtök | Helyi

Döntés született az iskolák működtetéséről

Augusztus 3-án Testületi Ülés keretei között döntöttek a félegyházi általános iskolák és a Móra Ferenc Gimnázium fenntartásának önkormányzati kézbe való vételéről.

Tájékoztató a Komplex telep-programról
2015. Március 12. 19:01, csütörtök | Helyi

Tájékoztató a Komplex telep-programról

Sajtótájékoztatóra várták ma (március 12-én) a média munkatársait az Alpári út 1/b szám alatt üzemelő Csillag Szolgáltatópontba. A nyertes projekt aktualitásairól Farkas Mihály projektmenedzser beszélt a résztvevőknek.

Kérdéses az erdélyi magyarok összefogása
2015. Január 13. 11:35, kedd | Belföld

Kérdéses az erdélyi magyarok összefogása

Erdélyi politikai elemzők nem tartják valószínűnek, hogy 2015-ben megegyezhetnek egymással az erdélyi magyar politikai szervezetek.

Hatalmas demonstráció lesz november 21-én Budapesten
2014. November 13. 08:44, csütörtök | Belföld

Hatalmas demonstráció lesz november 21-én Budapesten

Demonstrációt tart a Liga Szakszervezetek november 21-én Budapesten az adótörvények és a költségvetési törvény társadalmi egyeztetés nélküli benyújtása ellen, valamint a korkedvezményes nyugdíj védelmében.

Mi lesz a sorsa a Fürdőszállónak?
2014. Március 25. 13:45, kedd | Helyi

Mi lesz a sorsa a Fürdőszállónak?

Március 24-én ülésezett a Megaprofil Kft. telephelyén Csányi József elnök vezetésével a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület.

Egészségfejlesztési tervek a lakosság bevonásával
2013. November 22. 10:40, péntek | Helyi

Egészségfejlesztési tervek a lakosság bevonásával

Egy kérdőív kitöltésének segítségével kéri ki a lakosság véleményét is a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület.

Újabb összefogás Kiskunfélegyházán
2013. Október 10. 14:15, csütörtök | Helyi

Újabb összefogás Kiskunfélegyházán

Munkára Félegyháza! címmel indított programot a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület.

2012. Február 01. 07:33, szerda | Belföld

Kötött pályán, de tovább repül a Malév

A 60 milliárdos adóssággal rendelkező nemzeti légitársaságnak korlátozott mozgástere van.