2024. április 19, péntek - Emma

Vereséget szenvedett a válogatott, de óriási tapsot kapott a hazai közönségtől
2022. Szeptember 27. 08:11, kedd | Sport

Vereséget szenvedett a válogatott, de óriási tapsot kapott a hazai közönségtől

A magyar labdarúgó-válogatott a Puskás Arénában 2-0-s vereséget szenvedett az Európa-bajnok olasz csapattól a Nemzetek Ligája hatodik, zárófordulójában, így az A divízió 3. csoportjának második helyén zárta a sorozatot.

Szalai Ádám: nem először bizonyítjuk, hogy mire vagyunk képesek
2022. Június 15. 08:17, szerda | Sport

Szalai Ádám: nem először bizonyítjuk, hogy mire vagyunk képesek

Szalai Ádám, az angolok vendégeként kedd este 4-0-s győzelmet arató magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitánya szerint az együttes már nem először bizonyította be, hogy valójában mire képes.

Izomszakadás miatt Szalai nem játszhat a portugálok ellen
2017. Szeptember 01. 17:41, péntek | Sport

Izomszakadás miatt Szalai nem játszhat a portugálok ellen

Szalai Ádám részleges izomszakadást szenvedett csütörtökön a lettekkel szemben 3-1-re megnyert világbajnoki selejtezőmérkőzésen, így vasárnap nem léphet pályára a magyar labdarúgó-válogatottban a portugálok ellen.

Magyar-svájci - Szalai: nem örülök felhőtlenül a góljaimnak
2016. Október 08. 11:45, szombat | Sport

Magyar-svájci - Szalai: nem örülök felhőtlenül a góljaimnak

Nem tud felhőtlenül örülni két góljának Szalai Ádám, aki duplázott péntek este a magyar labdarúgó-válogatott Svájc ellen 3-2-re elvesztett hazai világbajnoki selejtezőmérkőzésén.

2012. Április 01. 07:07, vasárnap | Sport

Szalai gólt szerzett, majd megsérült Brémában

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában a Szalai Ádámmal felálló Mainz 3–0-ra nyerni tudott a Werder Bremen otthonában.