2024. április 24, szerda - György

Helyettünk írta Móra
2015. Július 18. 15:31, szombat |

Helyettünk írta Móra

E címmel tartottak ma (július 18-án) megemlékezést Móra Ferenc szülőházánál, az író születésének 136. évfordulója alkalmából.

Hogyan tisztítsd a világos vászoncipőd?
2015. Július 18. 14:00, szombat |

Hogyan tisztítsd a világos vászoncipőd?

Idén rendkívül népszerűek és divatosak a különböző mintájú, gumi talpú vászoncipők, amelyek még a melegben is kényelmes viseletet nyújtanak.

Fogyókúrás tévhitek, amiket jobb, ha elfelejtesz
2015. Július 18. 11:00, szombat |

Fogyókúrás tévhitek, amiket jobb, ha elfelejtesz

Az internet segítségével csak úgy terjednek a jobbnál jobb fogyókúrás tippek, trükkök és praktikák, mit fogyasszunk és mit ne, milyen ételeket iktassunk ki teljesen a diétánkból.

Egészségnap a Szakmaköziben
2015. Július 16. 15:52, csütörtök |

Egészségnap a Szakmaköziben

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Kiskunfélegyházi Csoportja ma (július 16-án) Egészségnapot tartott a Szakmaközi Művelődési Házban.

Amerikai vendégzenekar érkezik városunkba!
2015. Július 16. 11:28, csütörtök |

Amerikai vendégzenekar érkezik városunkba!

Világhírű amerikai zenészek lépnek fel a II. Nemzetközi Oldalkocsis Motoros Találkozón!

Lemaradt a mosógépcseréről? Van egy nagyon jó hírünk
2015. Július 16. 10:48, csütörtök |

Lemaradt a mosógépcseréről? Van egy nagyon jó hírünk

Várhatóan újabb 500 millió forintot fordít a kormány a mosógépcsere-programra – mondta Szabó Zsolt, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium államtitkára a Napi Gazdaságnak.

Mosolyogj és boldogabb leszel!
2015. Július 15. 15:32, szerda |

Mosolyogj és boldogabb leszel!

Vajon igaz, vagy tévhit az állítás?

95 éves lett a dalos ajkú Rozika néni
2015. Július 15. 15:11, szerda |

95 éves lett a dalos ajkú Rozika néni

Almási Imréné, Csányi Rozália 1920. július 15-én született Kiskunfélegyházán. Balla László alpolgármester egy nagy csokor virággal és miniszterelnökünk által aláírt emléklappal gratulált születésnapján.

Lassan mindenhol elfogy a pénz a mosógépcserére
2015. Július 15. 11:30, szerda |

Lassan mindenhol elfogy a pénz a mosógépcserére

A közép-dunántúli régióban is felfüggesztik a mosógépcsere-pályázatokat forráskimerülés miatt.

Munkahelyi stressz Magyarországon
2015. Július 15. 11:24, szerda |

Munkahelyi stressz Magyarországon

Időhiány, idegesítő vendégek, pénzhiány és rosszkedv. És leginkább a rosszkedv. Egy nemzetközi felmérés szerint a magyar munkahelyeken is egyre nagyobb gondot okoznak a pszichoszociális kockázatok.

Nyári matiné a Darvas Iskolában
2015. Július 15. 10:24, szerda |

Nyári matiné a Darvas Iskolában

Kellemes kikapcsolódást nyújt gyerekeknek-felnőtteknek egyaránt a Darvas Iskola udvarán ma (július 15-én) megrendezett szabadtéri program.

Ősök Napja: több mint ötven program a bugaci pusztán
2015. Július 15. 08:23, szerda |

Ősök Napja: több mint ötven program a bugaci pusztán

Több mint ötven zenei és hagyományőrző, valamint tudományos-ismeretterjesztő programon keresztül mutatják be a magyarság legősibb hagyományait a bugaci pusztán augusztus 14-15-16-án.