2024. április 24, szerda - György

Április 1-től gyorsabb az ügyintézés a járási hivataloknál
2015. Április 07. 10:09, kedd |

Április 1-től gyorsabb az ügyintézés a járási hivataloknál

2015. április 1-től átalakult a fővárosi és megyei kormányhivatalok eddigi szervezeti struktúrája, valamint új feladatokat delegál a kormányhivatalokhoz egy új jogszabály,amelynek célja az egységes kormányhivatali rendszer megteremtése.

'Bearanyozták' Húsvét nagyszombatját bírkózóink
2015. Április 07. 08:39, kedd |

'Bearanyozták' Húsvét nagyszombatját bírkózóink

A Kiskunfélegyházi Vasas TK Versenyzői Nyársapáton léptek szőnyegre Húsvét előtt nagyszombaton, a ceglédi birkózók által rendezett versenyen.

2015. Április 06. 16:00, hétfő |

Bicajjal a Duna forrásához és vissza

Befejező részéhez érkezett úti beszámolónk, mely Ballagi Károly és Fruzsi jóvoltából született. Ők megtettek kerékpárral egy hónap alatt nem kevesebb, mint 2735,2 km-t Kiskunfélegyházától a Duna forrásáig és vissza.

Izgalmas, fordulatos mérkőzésen nyert a listavezető KHTK
2015. Április 06. 15:07, hétfő |

Izgalmas, fordulatos mérkőzésen nyert a listavezető KHTK

A megyei I. osztályú bajnokság 21. fordulójában Akasztóra látogatott az éllovas. Ági Nektár Akasztó FC – Kiskunfélegyházi HTK 2 – 3 (0-1)

Ha nyulat kaptál ajándékba
2015. Április 06. 14:00, hétfő |

Ha nyulat kaptál ajándékba

Bizony elég nagy fejtörést okoz a családnak, ha a kis locsolkodó egy nyúllal állít haza. Mi a feladatunk ha meg akarjuk tartani és első körben nem a legközelebbi menhelyen köt ki az állatka?

Mi mit jelent a húsvéti menüben?
2015. Április 06. 08:00, hétfő |

Mi mit jelent a húsvéti menüben?

A húsvéti reggelit nemcsak azért esszük, mert jó - valójában csupa másodlagos jelentés, bibliai szimbólum és néprajzi mese kerül vasárnap az asztalra.

Küzdelmes mérkőzésen gyűjtötte be a három pontot a KHTK II.
2015. Április 06. 06:06, hétfő |

Küzdelmes mérkőzésen gyűjtötte be a három pontot a KHTK II.

Kiskunfélegyházi HTK II. – Helvécia SE 1 – 0 (1-0)

2015. Április 05. 16:00, vasárnap |

Bicajjal a Duna forrásához és vissza

Harmadik részéhez ért a 4 részből álló úti beszámoló, mely Ballagi Károly és társa Fruzsi tollából ered. Nem kevesebbre vállalkoztak, mint bringával eljutni a Duna forrásához és persze vissza is!

Okos vagy de lusta?
2015. Április 04. 18:00, szombat |

Okos vagy de lusta?

Eddig a szorgalmasakra vadásztak a munkaerő piacon, de lehet, hogy eljött az okos és lusta emberek ideje... Hogy miért jó a vállalatnak egy ilyen munkaerő?

2015. Április 04. 16:00, szombat |

Bicajjal a Duna forrásához és vissza

4 részes kerékpártúra-leírásunk Ballagi Károly tollából született, aki társával Fruzsival arra vállalkozott, hogy bringával eljusson a Duna forrásához és vissza. Ma a második hét történéseit olvashatjátok.

Stressz, aluszékonyság, fáradtság - ezt tette velünk az átállítás
2015. Április 04. 12:00, szombat |

Stressz, aluszékonyság, fáradtság - ezt tette velünk az átállítás

Napjaink ritmusát ugyanis szervezetünk belső órája irányítja, ami csak fokozatosan képes megbirkózni a mesterséges beavatkozással – különösen a tavaszi óraátállítást követően.

Figyelem! MENETREND-VÁLTOZÁS!
2015. Április 04. 07:00, szombat |

Figyelem! MENETREND-VÁLTOZÁS!

Kiskunfélegyházán a Dr. Holló Lajos utcai (E75-ös sz. főút 110 + 910 km szerelvény) vasúti átjárót 2015. április 7. (kedd) 8:00 óra és 2015. április 11. (szombat) 18:00 óra között ÁTÉPÍTÉS MIATT TELJES SZÉLESSÉGÉBEN LEZÁRJÁK!