2024. április 23, kedd - Béla

Sikeresen szerepeltek az úszók a Környezetvédelmi Kupán
2015. Március 24. 21:33, kedd |

Sikeresen szerepeltek az úszók a Környezetvédelmi Kupán

2015. március 22-én került megrendezésre Kalocsán a XIV. Környezetvédelmi Kupa. A víz világnapjára időzített versenyen 6 csapat 140 fővel vett részt.

Az Őstermelők informálódhattak az aktuális adózási kérdésekről
2015. Március 24. 21:19, kedd |

Az Őstermelők informálódhattak az aktuális adózási kérdésekről

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal tájékoztatási referense, Szabó Gábor tartott előadást március 24-én a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban. Az őstermelők az őket érintő aktuális adózási kérdésekről bővíthették ismereteiket.

Íjászverseny a vándorzászlóért
2015. Március 24. 14:16, kedd |

Íjászverseny a vándorzászlóért

Immáron 28. alkalommal írták ki a Vándorzászlóért tradicionális íjászversenyt! Ezúttal a Nyílegyenes IC csapata adott helyszínt Kunszentmiklóson a megmérettetésnek.

Húsvéti Készülődés a Gyermekbirodalomban
2015. Március 24. 12:39, kedd |

Húsvéti Készülődés a Gyermekbirodalomban

A Petőfi Sándor Városi Könyvtár a Húsvéti Ünnepkör jegyében egy kellemes szombat délelőttre invitálja az érdeklődőket 2015. március 28-án 8-12 óráig.

Az egészség mindenkié
2015. Március 24. 12:05, kedd |

Az egészség mindenkié

2015. április 11-én (szombaton) 10-17 óráig a Művelődési Központban az Egészség Világnapja alkalmából kerül megrendezésre az I. Kiskunfélegyházi Egészségnap és Expo.

Unod a politikát? Alakítsd te!
2015. Március 24. 11:49, kedd |

Unod a politikát? Alakítsd te!

Az Ifjú Konzervatívok a Nemzetért, az IKON szeretné felkelteni a félegyházi fiatalok érdeklődését saját sorsuk és jövőjük iránt egy kerekasztal beszélgetéssel március 27-én (pénteken) 16 órától a Rocktárban.

Rockzenével az idősekért!
2015. Március 24. 09:20, kedd |

Rockzenével az idősekért!

A húsvéti ünnepek közeledtével sokunknak eszébe jut, hogy nem mindenki tud roskadozásig megrakott asztalok mellett ünnepelni mivel lehetőségei nem adnak erre módot.

Óvatosan a mosószerkapszulákkal
2015. Március 24. 08:42, kedd |

Óvatosan a mosószerkapszulákkal

A Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság is csatlakozott ahhoz a globális kampányhoz, melyet az OECD indított, annak érdekében, hogy felhívja a figyelmet a mosószerkapszulák veszélyeire.

Diákolimpiai Országos Tornász Döntő
2015. Március 23. 16:43, hétfő |

Diákolimpiai Országos Tornász Döntő

2015. március 20-21-22-én, három napon keresztül mérték össze tudásukat és felkészültségüket az iskolai tornasport kiválóságai a tornászok szentélyében, a fővárosi Tornacsarnokban.

Vasárnapi nyitvatartási engedély
2015. Március 23. 14:38, hétfő |

Vasárnapi nyitvatartási engedély

Egy új kormányrendelet részletesen szabályozza a kiskereskedelmi szektorban történő vasárnapi munkavégzési tilalomtól eltérő nyitva tartás engedélyezésének feltételeit.

Állásajánlatok Kiskunfélegyházán és vonzáskörzetében
2015. Március 23. 13:29, hétfő |

Állásajánlatok Kiskunfélegyházán és vonzáskörzetében

A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltségének jelenlegi állásajánlatai a következők:

Kiskunfélegyházi cégtemetőt számoltak fel a NAV dél-alföldi nyomozói
2015. Március 23. 12:19, hétfő |

Kiskunfélegyházi cégtemetőt számoltak fel a NAV dél-alföldi nyomozói

A nyomozás során a kezdeti négyről harmincötre bővült a gyanúsítottak száma, az ügyben közokirat-hamisítás mellett adócsalás és sikkasztás miatt emeltek vádat.