2024. április 19, péntek - Emma

Hírek | Helyi

Vége az édességdömpingnek a kasszáknál?
2015. Január 28. 10:00, szerda |

Vége az édességdömpingnek a kasszáknál?

Végeztetek a bevásárlással, de a pénztárnál a gyerkőc – és esetenként te is – még megkíván valamit az ott elhelyezett bőséges édességkínálatból. Ismerős? Ez az, ami változhat.

Módosul a kéményseprő-ipari tevékenységről szóló törvény
2015. Január 28. 08:48, szerda |

Módosul a kéményseprő-ipari tevékenységről szóló törvény

A kéményseprő-ipari tevékenységről, valamint a tűz elleni védekezésről, a műszaki mentésről és a tűzoltóságról szóló törvény módosításának tervezetét közigazgatási egyeztetésre bocsátotta a Belügyminisztérium.

Tegyünk javaslatot a kitüntetésekre
2015. Január 27. 16:31, kedd |

Tegyünk javaslatot a kitüntetésekre

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata lehetőséget biztosít kitüntető cím, kitüntető díjak és elismerő oklevél adományozására.

Állásajánlatok
2015. Január 27. 16:26, kedd |

Állásajánlatok

A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltségének jelenlegi állásajánlatai a következők:

Tavaly százezernél is több lakás kelt el
2015. Január 27. 14:00, kedd |

Tavaly százezernél is több lakás kelt el

A gazdasági válság óta először lépte át a százezret az adásvételek száma a lakáspiacon tavaly az Otthon Centrum elemzése szerint.

Még egy hétig kérhető a munkáltatótól az adómegállapítás
2015. Január 27. 13:00, kedd |

Még egy hétig kérhető a munkáltatótól az adómegállapítás

Legkésőbb február 2-ig nyilatkozhatnak a munkavállalók arról, kérik-e munkáltatójukat a személyjövedelemadó-bevallás elkészítésére, azaz a munkáltatói adómegállapításra.

Lassan utolérjük Hollandiát tekerésben
2015. Január 27. 11:30, kedd |

Lassan utolérjük Hollandiát tekerésben

Dobogós helyen állnak a magyarok kerékpárhasználatban az Eurobarometer nemrégiben publikált közlekedési felmérése szerint.

Sakk Nemzeti Csapatbajnokság
2015. Január 27. 10:57, kedd |

Sakk Nemzeti Csapatbajnokság

Megyei csapataink igen erős ellenfelekkel kezdték az évet.

Piaci árak
2015. Január 27. 10:38, kedd |

Piaci árak

Árak a félegyházi piacon.

Felvételiző fiatalok figyelem!
2015. Január 27. 08:59, kedd |

Felvételiző fiatalok figyelem!

2015. január 28-án 14:30 órától a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban felvételi tájékoztatót tartanak.

„Tisztán, szertelenül”
2015. Január 26. 20:15, hétfő |

„Tisztán, szertelenül”

E címmel tartottak ma (január 26-án) drogprevenciós előadást a Constantinum Nevelési-Oktatási Intézményben.

Több ezer embert rúghatnak ki a kórházakból
2015. Január 26. 14:00, hétfő |

Több ezer embert rúghatnak ki a kórházakból

Újabb lefaragás jöhet az egészségügyben: a Népszabadság szerint nyolc-tízezer embert küldhetnek el az ágazatból a kórházi kapacitások újraelosztása miatt.