2024. április 16, kedd - Csongor

Szüreti felvonulás és bál
2014. Szeptember 18. 10:30, csütörtök |

Szüreti felvonulás és bál

A hagyományoknak megfelelően Szüreti felvonulásra és az azt követő bálra invitálja az érdeklődőket a Haleszi és a Nagyszőlő Úti Gazdakör. A közös rendezvény szeptember 20-án, szombaton 10.30 órakor felvonulással kezdődik.

Városi forgalomkorlátozások Kiskunfélegyházán
2014. Szeptember 18. 08:58, csütörtök |

Városi forgalomkorlátozások Kiskunfélegyházán

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya felhívja a kiskunfélegyházi autósok, gépjárművezetők figyelmét az alábbi forgalomkorlátozásokra, kérve a szabályok betartását.

Cukrozhatják a mustot a rossz idő miatt
2014. Szeptember 18. 08:49, csütörtök |

Cukrozhatják a mustot a rossz idő miatt

Magyarország kezdeményezte az Európai Bizottságnál, hogy a hazai bortermelők az engedélyezettnél jobban növelhessék a borok természetes alkoholtartalmát. Felpörög a cukoripar?

Pénteken átadják a Csillag Szolgáltatópontot
2014. Szeptember 17. 10:32, szerda |

Pénteken átadják a Csillag Szolgáltatópontot

Ahogy arról már korábban beszámoltunk százötvenmillió forintot nyert Kiskunfélegyháza önkormányzata.

Bélelzáródást is okozhatnak a duzzadó anyagból készült játékok
2014. Szeptember 17. 08:27, szerda |

Bélelzáródást is okozhatnak a duzzadó anyagból készült játékok

Az erősen duzzadó anyagból készült játékok fokozott veszélyt jelentenek a gyermekek számára, ha azokat lenyelik, ugyanis a játék anyagának túlzott megduzzadása bélelzáródást és fulladást okozhat.

Győzelem Kerekegyházán
2014. Szeptember 16. 16:25, kedd |

Győzelem Kerekegyházán

A Megyei II. osztály Északi csoportjának 5. fordulójában a félegyházi csapatot fogadta a Kerekegyháza együttese. A hazai csapat vezetői kitűnő körülményeket alakított ki a kereki pályán.

Csontos Piroska-nap Félegyházán
2014. Szeptember 16. 13:04, kedd |

Csontos Piroska-nap Félegyházán

Jótékonysági rendezvénysorozatot szervezett a félegyházi paralimpikonokért a Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár.

Cserkészeket toboroznak hétvégén
2014. Szeptember 16. 09:58, kedd |

Cserkészeket toboroznak hétvégén

Toborzót tart Kiskunfélegyházán a 871-es számú Szent Imre Cserkészcsapat szeptember 21-én, vasárnap 15 órakor. Az eseménynek a cserkészek új csapatotthona ad otthont a Kazinczy utca 1. szám alatt.

Íjász sikerek a Hősök terén
2014. Szeptember 15. 12:47, hétfő |

Íjász sikerek a Hősök terén

Szeptember 14.-én vasárnap benépesült a kiskunfélegyházi Hősök tere és a Fürdőszálló! A Turul Koppány Íjászai HE rendezte két versenysorozatnak is a fordulóit.

Véradókat várnak a városházára
2014. Szeptember 15. 11:21, hétfő |

Véradókat várnak a városházára

Véradó napot tartanak holnap (szeptember 16-án) 9-12 óra között a városházán.

Tippek krónikus álmosság ellen
2014. Szeptember 14. 19:00, vasárnap |

Tippek krónikus álmosság ellen

Ha egész nap alvajáróként szédelgünk, akkor ahelyett, hogy vödörszámra öntjük a kávét magunkba, inkább próbáljunk ki néhány trükköt!

Íjászok vették birtokba a Hősök Parkját
2014. Szeptember 14. 15:14, vasárnap |

Íjászok vették birtokba a Hősök Parkját

Kiskunfélegyházán rendezték meg ma (szeptember 14-én) a MÍSZ Délalföldi Régió 2014-es verseny sorozatának 3. fordulóját, valamint a Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület 2014 verseny sorozatának 2. fordulóját.