2024. április 26, péntek - Ervin

Hatalmas gázoszlop tört fel Kiskunfélegyháza mellett
2014. Szeptember 20. 17:56, szombat |

Hatalmas gázoszlop tört fel Kiskunfélegyháza mellett

Megsérült egy hét bar nyomású gázvezeték, emiatt mintegy tíz méter magas gázoszlop tört fel a földből Kiskunfélegyháza külterületén szombat kora délután.

Újdonsült kutyások kisokosa
2014. Szeptember 20. 14:00, szombat |

Újdonsült kutyások kisokosa

Újdonsült kutyások sokszor elbizonytalanodnak, ha valami szokatlant vesznek észre kedvencükön. Aprócska családtagjuk máris megbetegedett volna?!

Családi programmal folytatódott a Széchenyi-nap
2014. Szeptember 20. 13:11, szombat |

Családi programmal folytatódott a Széchenyi-nap

Családi programmal folytatódott ma (szeptember 20.) a Platán utcai Általános iskola Széchenyi-napja.

Széchenyi-nap a Platán iskolában
2014. Szeptember 20. 06:57, szombat |

Széchenyi-nap a Platán iskolában

A legnagyobb magyarra, Gróf Széchenyi Istvánra emlékeztek szeptember 19-én a Platán utcai Általános Iskolában. A rendezvényre meghívást kaptak a József Attila és a gátéri Széchenyi István általános iskolák tanulói is.

Püspöki áldás a Csillag Szolgáltatóponton
2014. Szeptember 20. 06:33, szombat |

Püspöki áldás a Csillag Szolgáltatóponton

2014. szeptember 19-én (pénteken) átadásra került a Csillag Szolgáltatóközpont, melynek kivitelezése a "Komplex telepprogram" keretében valósult meg városunkban.

Füst szivárgott egy lakóépületből Kiskunfélegyházán
2014. Szeptember 19. 15:54, péntek |

Füst szivárgott egy lakóépületből Kiskunfélegyházán

Kiskunfélegyháza külterületén egy negyven négyzetméteres lakóépületből füst szivárgott, pénteken kora délután.

Bizonyítványokat osztottak a Csillagház szolgáltatóházban
2014. Szeptember 19. 13:57, péntek |

Bizonyítványokat osztottak a Csillagház szolgáltatóházban

Újabb állomásához érkezett a „Komplex telep-program”. Az általános iskolai képzésben résztvevők vehették át szeptember 18-án a bizonyítványaikat

Emléktáblát avattak Nyirő József tiszteletére
2014. Szeptember 19. 11:56, péntek |

Emléktáblát avattak Nyirő József tiszteletére

Az erdélyi magyar irodalom kiemelkedő alakjának, Nyirő Józsefnek állítottak emléket Szikszai László önkormányzati képviselő, dr. Tarjányi József és Bozóki István felajánlásának köszönhetően.

Jövő hétfőtől elérhetőek az új lakossági energiahatékonysági pályázatok
2014. Szeptember 18. 14:44, csütörtök |

Jövő hétfőtől elérhetőek az új lakossági energiahatékonysági pályázatok

Jövő hétfőtől lesznek elérhetőek a kormány új lakossági energiahatékonysági pályázatai, összesen 2,72 milliárd forint vissza nem térítendő támogatás áll rendelkezésre három különböző pályázatból

Intermodális logisztikai központ épül a kiskunfélegyházi Ipari Parkban
2014. Szeptember 18. 11:31, csütörtök |

Intermodális logisztikai központ épül a kiskunfélegyházi Ipari Parkban

Novemberben kezdődik el az intermodális logisztikai központ építése a kiskunfélegyházi Ipari Parkban. A mintegy 1,4 milliárd forintba kerülő létesítmény az Új Széchenyi Terv Gazdaságfejlesztési Operatív Program támogatásával valósul

Szüreti felvonulás és bál
2014. Szeptember 18. 10:30, csütörtök |

Szüreti felvonulás és bál

A hagyományoknak megfelelően Szüreti felvonulásra és az azt követő bálra invitálja az érdeklődőket a Haleszi és a Nagyszőlő Úti Gazdakör. A közös rendezvény szeptember 20-án, szombaton 10.30 órakor felvonulással kezdődik.

Városi forgalomkorlátozások Kiskunfélegyházán
2014. Szeptember 18. 08:58, csütörtök |

Városi forgalomkorlátozások Kiskunfélegyházán

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya felhívja a kiskunfélegyházi autósok, gépjárművezetők figyelmét az alábbi forgalomkorlátozásokra, kérve a szabályok betartását.