2024. április 19, péntek - Emma

Hírek | Helyi

Legyen Ön az Év Olvasója!
2014. Szeptember 11. 10:12, csütörtök |

Legyen Ön az Év Olvasója!

Még közel egy hónap áll a könyvek szerelmeseinek rendelkezésére ahhoz, hogy minél több kötetet forgassanak a kezükbe, amelyet természetesen a Petőfi Sándor Városi Könyvtárból kölcsönöznek.

Megkondult a harang a félegyházi tűzoltóságon
2014. Szeptember 11. 10:01, csütörtök |

Megkondult a harang a félegyházi tűzoltóságon

A 2001-es World Trade Center elleni terrortámadás mentési munkáiban elhunyt amerikai bajtársakra, illetve a különböző katasztrófák, káresemények során életüket vesztett tűzoltókra, katasztrófavédelmi szakemberekre, mentőkre, rendőrö

Katonai relikviák Kunszálláson
2014. Szeptember 11. 10:00, csütörtök |

Katonai relikviák Kunszálláson

Egyedi kiállítás színezte a kunszállási XVI. Húsfőző és Tészta Fesztivál programját. Kovács Roland másodéves hadtörténész hallgató katonai relikviáit tekinthette meg az érdeklődő közönség.

Tanévnyitó az Újtemplomban
2014. Szeptember 10. 14:48, szerda |

Tanévnyitó az Újtemplomban

Több mint ötszáz diák kezdte meg a 2014/2015-ös tanévet a Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézményében.

Zsarolta volt diáktársát
2014. Szeptember 09. 15:19, kedd |

Zsarolta volt diáktársát

Vádemelést javasol a rendőrség a 22 éves kiskunfélegyházi férfivel szemben.

Diáknap a sport jegyében
2014. Szeptember 09. 09:38, kedd |

Diáknap a sport jegyében

Idén szeptember 25-én tartják meg a városi diáknapot, melynek részleteiről szeptember 8-án egyeztettek a Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat képviselői a városházán.

Ma van a fizioterápia világnapja
2014. Szeptember 08. 16:35, hétfő |

Ma van a fizioterápia világnapja

A természet bőségesen megajándékozott minket mindennel, ami egészségünk megőrzéséhez szükséges.

Takarítják az esővíz elvezető árkokat a Kossuthvárosban
2014. Szeptember 08. 14:53, hétfő |

Takarítják az esővíz elvezető árkokat a Kossuthvárosban

Három utcában teszik rendbe a közmunkaprogram keretében a csapadékvíz elvezető árkokat a Kossuthvárosban.

A Koppányok Szegeden is helytálltak!
2014. Szeptember 08. 10:09, hétfő |

A Koppányok Szegeden is helytálltak!

2014. szeptember 7-én vasárnap rendezték a Vándorzászlóért íjászversenyt. A Szegedi Szittyák a Rabi majorban színvonalasan megrendezett versennyel várták a zászló fél évre való birtoklásáért küzdeni vágyó csapatokat.

Tartson valóban örökké
2014. Szeptember 07. 13:45, vasárnap |

Tartson valóban örökké

Amikor összeházasodunk, biztosak vagyunk benne, hogy ez örökre szól. De ez a néhány egyszerű tipp segíthet abban, hogy valóban soha ne váljanak külön az útjaink!

Magabiztos győzelmet aratott a KHTK
2014. Szeptember 07. 12:10, vasárnap |

Magabiztos győzelmet aratott a KHTK

A megyei labdarúgó bajnokság 4. fordulójában a Kecel FC csapata látogatott az előző szezon bajnokához. A vendégek az előző fordulóban értékes győzelmet arattak a HÍD SC ellen.

Megvan a Guinness rekord
2014. Szeptember 06. 19:27, szombat |

Megvan a Guinness rekord

A XVI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál egyik fő látványossága a 100 méter hosszú töltött libanyak volt, mellyel Guinness rekordot döntött a Királyi Szakácsok csapata.