2024. április 25, csütörtök - Márk

Határtalan értékeink
2014. Július 10. 11:53, csütörtök |

Határtalan értékeink

Július 7-én Grüman Róbert, a Kovászna megyei tanács képviselője, az ifjúsági és sportbizottság elnöke szakmai megbeszélésre érkezett Kiskunfélegyházára Kapus Krisztián polgármester úr meghívására.

Akik a félegyháziak egészségéért dolgoznak
2014. Július 10. 11:44, csütörtök |

Akik a félegyháziak egészségéért dolgoznak

A félegyházi kórházból négyen részesültek elismerésben a Semmelweis-nap alkalmából

Második helyet szerzett a megyei válogatott tagjaként Tóth Róbert kézilabdában
2014. Július 09. 19:21, szerda |

Második helyet szerzett a megyei válogatott tagjaként Tóth Róbert kézilabdában

A megyei válogatottban lépett pályára a Félegyházi Kézilabda Sport Club felnőtt csapatának kapusa, Tóth Róbert. A csapat tagjaként Robi a Veszprém megyei együttes mögött a második helyet szerezte meg versenyen.

Figyelmeztető időjárás-előrejelzés holnap éjfélig
2014. Július 09. 13:13, szerda |

Figyelmeztető időjárás-előrejelzés holnap éjfélig

2. fokozatú (narancs) riasztást adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat Bács-Kiskun megye területére csütörtök éjfélig.

Itt lakni is lehet!
2014. Július 09. 09:36, szerda |

Itt lakni is lehet!

Meglepetéssel várja kollégistáit a szeptemberi tanévkezdéskor a Szent Benedek Gimnázium.

Rendőrségi kvíz sorsolása
2014. Július 08. 16:52, kedd |

Rendőrségi kvíz sorsolása

Négy forduló közül legalább egyben helyesen kellett válaszolni a vetélkedő-sorozat résztvevőinek.

Tourist Police Félegyházán
2014. Július 08. 14:56, kedd |

Tourist Police Félegyházán

A korábbi évek pozitív tapasztalataira alapozva az idei évben is elindult a Tourist Policeprogram Kiskunfélegyházán.

Szélmalmunk a jövőnek
2014. Július 08. 10:08, kedd |

Szélmalmunk a jövőnek

A napokban a Kiskun Múzeumban tett látogatást Gerrit H. Keunen holland malomszakértő, aki a Pajkos-Szabó-féle szélmalom felújításához ajánlotta fel szakmai segítségét.

Oldalkocsis és Motoros Találkozó Kiskunfélegyházán a Parkerdőben
2014. Július 08. 09:02, kedd |

Oldalkocsis és Motoros Találkozó Kiskunfélegyházán a Parkerdőben

Hagyományteremtő jelleggel kerül megrendezésre az ország első oldalkocsis találkozója augusztus idusán, amely nagy valószínűséggel beáll a hungarikumok sorába.

Hetedik helyet szerzett strandfociban a KHTK U15-ös korosztálya
2014. Július 07. 10:07, hétfő |

Hetedik helyet szerzett strandfociban a KHTK U15-ös korosztálya

Július 5-én rendezték meg az MLSZ által kiírt országos bajnokság területi selejtezőjét az U15-ös korosztályban. A mérkőzéseknek a Hódmezővásárhely melletti Sun City Szabadidőközpont adott otthont.

A színek gyógyító ereje
2014. Július 06. 12:00, vasárnap |

A színek gyógyító ereje

A színterápia harmóniát teremt lelkünkben, és nyugalmat hozhat számunkra. Pótolja az elveszett energiát, javítja a memóriát és az ellenállóképességet.

Hagyományteremtő Motoros találkozó Félegyházán
2014. Július 06. 06:00, vasárnap |

Hagyományteremtő Motoros találkozó Félegyházán

Hagyományteremtő jelleggel indítják útjára 2014.augusztus 15-16-án az ország első oldalkocsis találkozóját, amely remélhetőleg hamarosan beáll a kiskunfélegyházi hungarikumok sorába.