2024. április 19, péntek - Emma

Húsvéti ajándékfilm 150 gyermeknek
2014. Április 22. 14:38, kedd |

Húsvéti ajándékfilm 150 gyermeknek

A polgármester ezzel a kezdeményezésével azt kívánta elérni, hogy olyan diákok is eljuthassanak a városi moziba, akiknek erre nem lenne lehetőségük.

2014. Április 22. 10:00, kedd |

Semmi sem a régi
2014. Április 21. 11:00, hétfő |

Semmi sem a régi

Manapság mintha gyorsabban elhasználódnának az iparcikkek. Sőt amolyan Murphy törvényeként szinte mindig a szavatossági időn túl romlanak el. Hol vannak már az évtizedeket szolgáló gépek?

2014. Április 20. 12:00, vasárnap |

Nyolcból nyolc győzelem a KHTK tavaszi mérlege

A megyei I. osztály 23. fordulójában a második helyen álló KHTK a Kiskunmajsa csapatát fogadta. A hazai csapat a tavaszon minden mérkőzést megnyert, így továbbra is üldözi a listavezető HÍD SC-t.

Keresztút a Kálváriánál
2014. Április 20. 07:00, vasárnap |

Keresztút a Kálváriánál

Keresztút járásával emlékeztek április 18-án, Nagyböjt péntekjén a katolikus hívek Jézus szenvedéseire és keresztre feszítésére a Kálváriánál.

Húsvéti miserend az Ó- és az Újtemplomban
2014. Április 20. 06:10, vasárnap |

Húsvéti miserend az Ó- és az Újtemplomban

Ünnepi miserend az Ótemplomban, az Újtemplomban és a Kalmár Kápolnában.

Egy autó borult fel Kiskunfélegyháza határában
2014. Április 20. 05:35, vasárnap |

Egy autó borult fel Kiskunfélegyháza határában

Az M5-ös autópálya jobb pályatestén, a 108-as kilométernél – Kiskunfélegyháza határában – eddig tisztázatlan körülmények között egy személyautó felborult.

Játszópark szépítés a Kossuthvárosban
2014. Április 19. 09:04, szombat |

Játszópark szépítés a Kossuthvárosban

Összefogással minden lehetséges! Ma reggel 8 órától (április 19. szombat) szorgalmas kezek munkálkodnak azon, hogy rendbe tegyék és egyúttal szebbé varázsolják a Kossuthvárosi Játszóparkot és annak környékét.

Állásajánlatok
2014. Április 18. 14:42, péntek |

Állásajánlatok

A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltségének jelenlegi állásajánlatai.

Húsvéti készülődés a Művelődési Házban
2014. Április 18. 12:11, péntek |

Húsvéti készülődés a Művelődési Házban

Húsvéti ablakdíszeket, nyuszikat, virágokat és tojásokat készítettek az ünnep alkalmából ügyes és szorgos kis kezek.

Megújulnak a jelzőlámpák
2014. Április 18. 10:58, péntek |

Megújulnak a jelzőlámpák

Hamarosan megkezdődik az 5. számú főútvonalon az önkormányzat és a Magyar Közút Nonprofit Zrt. közös üzemeltetésű jelzőlámpáinak korszerűsítése, KÖZOP pályázati finanszírozással.

Nemes küzdelem, csillogó érmek, elégedett csapatok
2014. Április 17. 14:05, csütörtök |

Nemes küzdelem, csillogó érmek, elégedett csapatok

A felmenő rendszerű katasztrófavédelmi ifjúsági verseny Bács-Kiskun megyei döntőjén általános és középiskolás diákok mérték össze tudásukat április 16-án, Ágasegyházán.