Hírek
2017. Szeptember 18. 12:43, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Engedélyek nélkül lőttek
Vadászati engedély nélkül, egy engedély nélkül tartott puskával lelőttek egy őzbakot a tiszaalpári gyanúsítottak.
A Kecskeméti Rendőrkapitányság Tiszakécskei Rendőrőrse nyomozást indított lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntett és más bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 24 éves tiszaalpári férfi és 16 éves társa ellen.
A személyek a gyanú szerint 2017. szeptember 17-én 18 óra 50 perc körül Tiszaalpár külterületén az egyik vadásztársaság területén - vadászati engedély nélkül - egy engedély nélkül tartott puskával lelőttek egy őzbakot, amit a fegyverrel együtt a helyszínen hagytak.
A férfinél megtartott házkutatás során 25 lőszert, a helyszínről pedig a lőfegyvert foglalták le a nyomozók.
A gyanúsítottak az eljárás további szakaszában szabadlábon védekeznek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 19. 10:15, csütörtök | Helyi
Áprilisban indul az idei szezon a Kecskeméti kisvasúton
2026-ban is áprilisban kezdetét veszi a szezon a Kecskeméti Kisvasúton és a hozzá kapcsolódó hajtánypályán.
2026. Március 19. 10:11, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Március 18. 10:53, szerda | Helyi
Lassú turizmus és csúcstechnológia – erdélyi szakmai úton a Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum tanárai
2026. Március 16. 11:22, hétfő | Helyi
Álvásárlással csalták csapdába
Elektromos cigaretta vásárlását ígérve csaltak csapdába egy férfit és apósát Kiskunfélegyházán a tettesek, majd fegyverrel fenyegetőzve vitték el az árut.
