Hírek
2015. December 20. 20:42, vasárnap |
Helyi sport
Forrás: Juhász Tamás
2. helyen jutottak országos elődöntőbe a félegyházi tornászok
Kecskeméten rendezték a torna diákolimpiai megyei döntőjét 2015. december 15-én, kedden. A kiskunfélegyházi tornászlányok 2 korcsoportban is képviseltették magukat.
A legkisebbek között, I. korcsoportban a Kovács Nikolett, Horváth Hanna, Szabó Róza, Somogyi Petra, Palásti Enikő összeálltású csapat a házigazda mögött a 2. helyen végzett. Egyéniben Szabó Róza a dobogó 2. fokára, míg Palásti Enikő a harmadik fokára állhatott fel.
A felső tagozatosok között legfiatalabb csapat, Nagy-Pál Eszter, Retkes Dorka, Siber Glória, Gombás Bora és Siber Szófia ugyancsak a 2. helyen végzett, mellyel kvalifikálták magukat a jövő év márciusában megrendezésre kerülő országos elődőntőbe. Siber Szófia mindhárom szeren kiemelkedő teljesítményt nyújtott, mely egyéni összetettben az előkelő 4. helyre volt elegendő a nagyon erős és nála idősebb mezőnyben.
Edző: Juhász Tamás


Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 15. 10:05, hétfő | Helyi sport
Egy hétvégén négy sikeres versennyel zárult az első félévi versenyszezon a birkózóknál
Négy junior korú versenyző próbált szerencsét a Kozma István Magyar Birkózó Akadémián, a Felnőtt Magyar Bajnokságon.
2026. Június 09. 11:56, kedd | Helyi sport
Eszter és Harriet ismét a dobogón
2026. Június 05. 14:02, péntek | Helyi sport
Pünkösd Hava is termékeny volt a Koppányoknál
Pünkösd hava, termékenység hava, ígéret hava, tavaszutó hava. Ez a sok elnevezés mind a május hónap régies neve, és mind jellemezte a Koppányok májusát.
