2024. április 24, szerda - György

2022. Augusztus 11. 15:05, csütörtök | Helyi

Forgalmirend-változások augusztus 14-20 között

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya tájékoztatja a járművezetőket, hogy az augusztus 14-20 között az alábbi forgalmirend-változásokra számíthatnak:

Aug. 14-én 20:00 órától lezárásra kerül az Aréna Sportcsarnok parkolója.
Kérjük, szíveskedjenek a megadott időpontig gépjárműveikkel elhagyni a parkoló területét!

Aug. 17-én 07:00 órától—10:00-óráig a Kossuth utcán a Körpatikától a Vasútállomásig a parkolóban fanyesési, patkatakarítási munkálatokat végeznek. MEGÁLLNI TILOS!

Aug. 19-én 6:00 órától a Kossuth Lajos utcán az Izsáki úti kereszteződéstől a Vasútállomásig mindkét oldalon MEGÁLLNI TILOS!

Aug. 20-án 08:00 órától – 13:00 óráig a Kossuth utcán a Körpatikától a Kispostáig a parkolóban MEGÁLLNI TILOS!

Aug. 20-án 9:50 órától – 13:00 óráig a Kossuth Lajos utca két szakaszán, a Lónyai utca – Wesselényi utca között (Kéttornyú Templom előtti rendezvény) és a Kazinczy utca – Dr. Holló Lajos út között (Polgármesteri Hivatal előtti rendezvény)
valamint a ” Lovas Felvonulók” érkezési idején, a Kossuth Lajos utca, Majsai út – Dr. Holló Lajos út közötti szakaszán ugyancsak útlezárásokra, forgalomkorlátozásokra számíthatnak.

A városüzemeltetési osztály munkatársai tisztelettel kérik az érintett útvonalakon közlekedőket a megváltozott közlekedési rend betartására!

Szíves megértésüket és türelmüket ezúton is köszönik!

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot