2024. október 18, péntek - Lukács

Forrás: Szabó József

Birkózó diákolimpia területi döntő

Csongrádon rendezték a Szabadfogású Diákolimpia Területi Döntőt

Kelet-Magyarország legjobb versenyzői küzdöttek az országos döntőbe kerülésért. A Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzői közül Bárány- Almási Ádám a 42 és Kotroczó Levente a 46 kg-os súlycsoportban szerzett ezüstéremmel jutott tovább a zalaegerszegi országos bajnokságra. Ádám a József Attila, Levente a Platán Általános Iskola tanulója.

Az esemény mellett Gyermek Gála is zajlott, ahová az ország minden tájáról érkeztek 7-9 éves apróságok. Itt a lányok még a fiúk között próbálkozhatnak, sokszor sikerrel.
A félegyháziak közül aranyérmet szerzett Bódi Milán és Kotroczó Csenge.
Ezüstérmesek: Bódi Bence, Kalmár Áron, Nagy Noémi és Sárkány Dominik.
Bronzérmesek: Bakó Dáriusz, Kozák Letícia és Rácz Boglárka.

2024. Október 16. 19:07, szerda | Helyi sport

Újabb lovas siker Dobos Esztertől

2024. október 10-13-ig a kiskunfélegyházi Zöldmező Lovassport Egyesület Budapestre látogatott a IV. SZLSZ döntőre a NEMZETI LOVARDÁBA, ahol a 4 napos SZLSZ ORSZÁGOS döntője zajlott.

2024. Október 03. 10:30, csütörtök | Helyi sport

Újabb lovas siker Dobos Esztertől

2024. szeptember 28-án Lakitelek Vaspatkó Lovarda - Hungarikum Liget tartotta a Lakitelek Hungarikum I. fordulóját.

2024. Szeptember 30. 16:18, hétfő | Helyi sport

Őszi verseny eredmények a Koppányoknál

2024. szeptember 14-én a Kecskeméti Íjász Egyesület szervezett versenyt Kecskeméten a Műkertvárosi Sportcentrumban.

2024. Szeptember 30. 15:44, hétfő | Helyi sport

Három diákolimpiai bajnok birkózó

Nagyszerű eredményeket értek el versenyzőink Tatabányán, az elmúlt hét végén.