2024. április 28, vasárnap - Valéria

2015. Május 23. 23:03, szombat | Helyi sport
Forrás: Adrienn

22. Kiskun Kupa Utcai Futóverseny

Folyamatosan hűtötte az eső a résztvevőit a 22. Kiskun Kupa Utcai Futóversenynek, melyet ma (május 23-án) a Móravárosban került megrendezésre.

10 órakor az ovis futással (6 éves korig) indult a verseny, ahol 200 m-es távon indultak a kicsik. Ezt követően 10:10-kor az általános iskola alsó tagozatosainak első osztályosai tettek meg 400 m-t, őket követték a másodikosok 600 m-rel, majd a 3. és 4. osztályosok 800 m-rel, majd az 5-6. osztályosok és a 7-8. osztályosok 1000 m-rel. 11 órakor startoltak a Kiskun Kupa indulói, akik nem kevesebb mint 7000 m-t tettek meg.

Sajnos a szurkolók nem nagy számban képviseltették magukat az esős időjárás miatt, de a résztvevőket ez cseppet sem zavarta. Kellemesen elfáradva, de örömteli mosollyal arcukon érkeztek be a célba, ahol üdítővel és a Fornetti által felajánlott aprósüteménnyel pótolhatták az elhasznált energiáikat. Az eredményekről később tudósítunk.