2024. május 22, szerda - Júlia, Rita

2016. Március 02. 18:07, szerda | Helyi
Forrás: Csollár Géza

A Dél-Alföld legjobbjai között a Józsefes diákok

A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola tanulói a Dél-Alföldi régió környezetvédelmi versenyéről az 5. helyezést hozták el.

Lezajlottak a Curie környezetvédelmi emlékverseny területi döntői hazánkban és a határainkon túl. A Szentesen február 13-án megtartott Curie környezetvédelmi területi versenyen a három dél-alföldi megyéből öt korcsoportban több mint négyszáz fő versenyző vett részt.

A Kárpát-medencei döntővel záruló Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Szentesi területi döntőjébe a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola 7 csapata jutott be a levelező fordulók eredményei alapján.

Az 5-6. évfolyamon az előkelő V. helyezést érte el egyik csapatunk, melynek tagjai: Slezák Benjámin, Kovács Bálint.

Felkészítő tanáruk: Vásárhelyiné Ficsór Katalin.

A 7-8. évfolyamon szintén az V. helyezést érte el. Tagjai: Bálint Levente, Bertók Ádám, Bujdosó Gergő.

Felkészítő tanáruk: Csollár Géza.

2024. Május 21. 11:13, kedd | Helyi

Ma éjfélig küldheti be az adóbevallását és rendelkezhet adója 1+1 százalékáról

Éjfélig lehet kiegészíteni, illetve elfogadni az szja-bevallási tervezetet, de nem éri meg az utolsó percekre hagyni hívta fel a figyelmet kedden a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

2024. Május 21. 10:32, kedd | Helyi

Már kirajzolódnak Móra arcvonásai a homokhalomból

Május 17-én nyílt meg a Miénk itt a tér szabadtéri kiállítás, a Petőfi-téren. A megnyitón hangszeren közreműködött Sevecsek Béla.

2024. Május 19. 10:58, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának főünnepe – 2024. május 19.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak