2024. április 28, vasárnap - Valéria

2018. Április 05. 15:30, csütörtök | Helyi
Forrás: Adrienn

A húsvéti ételek új élete

A Tupperware Főzőklub háziasszonyai még a húsvétról kimaradt ételekből is tudnak új finomságokat az asztalra varázsolni.

Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint az április 4-én tartott klubfoglalkozáson felvonultatott egészséges ételek sora, melyeknek az alapanyagát mind-mind a húsvétra készített harapnivalók alkotják.

Mint minden hónap első szerdáján, így áprilisban is összegyűltek a Móra Ferenc Művelődési Központ emeleti klubszobájában a félegyházi főzőklub háziasszonyai. Amellett, hogy a lelkes csapat a Tupperware termékcsalád legújabb termékeit és az új akciókat is megismerhette, ráadásként receptekkel gazdagodva térhetett haza.

Az alábbi finomságok készültek el klubfoglalkozáson:

• Húsvéti sonka tésztával újragondolva (Ultra Pro edényben készítve)
  • Baconos csirkemáj (Ultra Pro edényben készítve)
  • Bulgur saláta friss zöldségekkel
  • Spenótos csirkemell (Ultra Pro edényben sütve) tökmagolajos sárgarépa salátával
  • Kamondi tészta édesen (Ultra Pro edényben készítve)

A főzőklub háziasszonyai mindenkit szeretettel várnak következő klubfoglalkozásukra, mely 2018. május 2-án (szerdán) lesz a Móra Ferenc Művelődési Központ emeleti klubszobájában.