Hírek
2018. December 17. 14:11, hétfő |
Helyi
Forrás: Adrienn
A karácsony fénye tündöklött dalaikból
Adventi hangversenyt tartottak a Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola növendékei december 15-én a Szent István Templomban.
A koncerten hallhattunk ízelítőt az előző este zenei repertoárjából is, amikor a Kicsinyek Kórusa a nemzetközileg is elismert Ghymes Együttessel közösen lépett színpadra.
A Nagyné Mészáros Erika, Kis-Fekete Vilmos ének-zene tanárok által vezényelt kórusok csodálatos dalaikkal kiragadták közönségüket az ünnep előtti nyüzsgésből, izgatott készülődésből és megidézték a karácsony meghittségét és szeretetteljes harmóniáját. Furulyán közreműködött Molnár Elvira tanárnő, gitáron Csankovszki Márta tanítónő.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 04. 15:45, csütörtök | Helyi
Megkezdődik a varjúfészkek eltávolítása
Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy 2025. december 5-én (pénteken) a Kossuth Lajos utca Batthyány utca és Fadrusz János utca közötti szakaszán a fákon található varjúfészkek eltávolítására kerül sor.
2025. December 02. 14:46, kedd | Helyi
Kiskunfélegyházán tartott fogadóórát Lezsák Sándor országgyűlési képviselő
November 27-én került sor Bács-Kiskun Vármegye 4. számú választókerületének országgyűlési képviselője soron következő fogadóórájára.
2025. December 01. 09:03, hétfő | Helyi
Három versenyen értek el sikereket a félegyházi birkózók az elmúlt hétvégén
A Bárány-Almási család gyermekei közül a legkisebb is felnőtt nagyobb testvéreihez és már róla is elmondható, hogy Magyarország bajnoka.
2025. November 29. 21:18, szombat | Helyi
Bemutatták Lezsák Sándor legújabb művét a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban
November 27-én, csütörtökön mutatták be Lezsák Sándor: Habcsók című művét a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.












