2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2013. Április 19. 14:37, péntek | Helyi
Forrás: - Gulyás -

A legszebb tavaszi fotó Kiskunfélegyházáról

Fotósok, fotózást kedvelők és mindenki más figyelmébe!!!

Bármilyen témájú fotót várunk, mely városunkban készült, vagy városunkat ábrázolja. Más városokról készült fotókkal nem lehet pályázni.
A beérkezett pályaműveket szakemberekből álló bizottság bírálja majd el. A pályamunkákat a kapuskrisztian6100@gmail.com e-mail címre lehet elküldeni, melyeket a Facebook oldalra folyamatosan feltöltjük. Kérjük, hogy a fotóhoz mellékeljék a fotót készítő nevét, telefonszámát, és azt, hogy hol készült és mit ábrázol a kép. Egy pályázó évszakonként maximum három képet küldhet be.

Beküldési határidő 2013. május 31.
A fotópályázat nyertesei értékes ajándékcsomagot nyernek.
Sok sikert kívánunk minden pályázónak!

2024. Április 20. 08:00, szombat | Helyi

Mozogj sokat, érezd jól magad

„Mozogj sokat, érezd jól magad” mottóval szervezte meg az MDSZ a Diákolimpia Junior Fesztivált 2024. április 17-én a Kész Aréna Sportcsarnokban az I. és II. korcsoportos gyerekeknek.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén