Városlista
2026. augusztus 2, vasárnap - Lehel

Hírek

2018. December 11. 18:04, kedd | Helyi
Forrás: Egészséges Félegyházáért Egyesület

Adománygyűjtés a hajléktalanszállón élőknek

Adománygyűjtés a hajléktalanszállón élőknek

„Jót tenni jó!” adománygyűjtő akciót szervez az Egészséges Félegyházáért Egyesület, mely keretében az Alpári úti hajléktalanszállón ellátásban részesülők számára gyűjt mindennapi életvitelhez szükséges tisztálkodási szereket, mosószert, például:

• tusfürdő, szappan, testápoló, kézkrém
• dezodor, illatszer
• sampon, hajbalzsam, hajápolási eszközök
• borotva, borotvahab
• mosópor, mosószer, textilöblítő
• új, cimkés fehérnemű, alsónemű, zokni

Valamint szeretnék a hölgyeket meglepni, mert egy hajléktalan nőnek is jár, hogy szépnek érezhesse magát:
• szépségápolási termékek
• kozmetikumok
• hajápolási termékek
• intimhigiéniás termékek

Higiéniai okokból csak bontatlan, nem használt, lejárati időn belüli termékeket tudnak kiosztani, ezért tisztelettel kérik, hogy mindezt vegyék figyelembe az adományozás során.

Adományaikat leadhatják 2018. december 15-ig a Polgármesteri Hivatal földszinti ügyfélszolgálatán (Kiskunfélegyháza, Kossuth u.1.) és a Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálatnál (Kiskunfélegyháza, Hunyadi u.6.)

Az adományokat karácsony előtt juttatják el a hajléktalanszállóra.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Augusztus 01. 15:21, szombat | Helyi

Tájékoztatás a közterületi öntözéssel kapcsolatban

Az elmúlt napokban a közösségi médiában több hozzászólás és kérdés is érkezett azzal kapcsolatban, hogy a jelenlegi vízkorlátozás idején miért működik egyes helyeken a közterületi öntözés, illetve a város szökőkútjai.

2026. Augusztus 01. 00:03, szombat | Helyi

Energiatakarékossági intézkedéseket vezetnek be Kiskunfélegyházán

A rendkívüli hőség és az országos villamosenergia-ellátási helyzet miatt energiatakarékossági intézkedéseket rendelt el Kiskunfélegyházán Csányi József polgármester.

2026. Július 31. 22:56, péntek | Helyi

Életbe lép az I. fokú vízkorlátozás