2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

2015. December 09. 18:59, szerda | Helyi
Forrás: BAON

Akik a legszebben meséltek

Lezárult a Petőfi Sándor Városi Könyvtár által szervezett az Én népmesém című városi mesemondó találkozó, melyre ezúttal is szép számmal jelentkeztek az iskolások.

A felső tagozatosok közül:

• Első helyezett lett Vincze Zsolt, aki a Batthyány Lajos Általános Iskola 5. osztályos tanulója
  • Második lett Csáki Annabella a Constantinum 7. osztályos diákja
  • Megosztott harmadik helyen végzett Retkes Sára a Móra Ferenc Gimnáziumból és Bakos Flóra Mária, aki a petőfiszállás Általános iskola 6. osztályos tanulója.

Az alsó tagozatosok versenyében

• Első helyezett lett Endre Barna a Constantinum 2. osztályos diákja.
  • Második helyen végzett Géró Milán, aki a József Attila Iskola 4. osztályos tanulója.
  • Harmadik lett Kálmán Vilmos a Dózsa György Általános Iskola 3. osztályos diákja.

Különdíjat kapott

• Németh Anna a Batthyány-iskola negyedikese.

A megyei mesemondó találkozón Vincze Zsolt és Endre Barna első helyezést elért tanulók képviselik Félegyházát.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni

2024. Május 17. 09:48, péntek | Helyi

MME: nem kell félni az ártalmatlan tőrösdarazsaktól

2024. Május 17. 09:46, péntek | Helyi

A MÁV kérése - Ha pünkösdkör utazik, váltsa meg már most vonatjegyét!

Május 19-én, vasárnap az ünnepnapi, 20-án a vasárnapi menetrend szerint közlekednek a vonatok, 21-én pedig már a megszokott munkanapi menetrend érvényes.