Hírek
2016. Szeptember 24. 18:58, szombat |
Helyi
Forrás: Adrienn
Autó nélkül is tökéletes volt a nap
Remek szórakozási lehetőséggel várták mindazokat, akik az Európai Mobilitási Hét keretében megtartott rendezvényen (szeptember 22-én) ellátogattak a Hősök Parkjába.
A Süveges Autósiskola jóvoltából motorszimulátor, aszfaltrajzverseny, kézműves foglalkozások, játszóház, lovas kocsikázás, a NOR-BIKE Kerékpárüzletnek köszönhetően ingyenes kerékpárszerviz várta a fiatalokat szeptember 22-én a Hősök Parkjába. A gördeszkások és bringások fergeteges bemutatója is sok nézelődőt vonzott kortól és nemtől függetlenül.
A rendőrség játékos vetélkedővel színesítette a progamok sorát, amelyen a gyerekek amellett, hogy kellemesen szóakoztak, még a közlekedési ismereteiket is csiszolhatták. Az esemény zárásaként pedig bringások tömkelege kelt útra a Haleszi Gazdakörhöz, ahol meleg étellel vendégelték meg őket érkezésukkor.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 19. 10:15, csütörtök | Helyi
Áprilisban indul az idei szezon a Kecskeméti kisvasúton
2026-ban is áprilisban kezdetét veszi a szezon a Kecskeméti Kisvasúton és a hozzá kapcsolódó hajtánypályán.
2026. Március 19. 10:11, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Március 18. 10:53, szerda | Helyi
Lassú turizmus és csúcstechnológia – erdélyi szakmai úton a Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum tanárai
2026. Március 16. 11:22, hétfő | Helyi
Álvásárlással csalták csapdába
Elektromos cigaretta vásárlását ígérve csaltak csapdába egy férfit és apósát Kiskunfélegyházán a tettesek, majd fegyverrel fenyegetőzve vitték el az árut.












