2024. április 28, vasárnap - Valéria

2016. Március 25. 10:04, péntek | Helyi
Forrás: police.hu

Az erős forgalom fokozott óvatosságot igényel!

Az ünnep miatt a szokásosnál erősebb forgalomra számítsanak a közlekedők az autópályákon és a főutakon.

A húsvéti ünnepek alatt az európai iskolai szünetek, valamint a szabadságukra hazatérő vendégmunkások miatt már a mai naptól erős forgalom várható az autópályákon, főutakon. Az ünnepi hétvégén a legtöbb határátkelőhelyen is élénkebb forgalommal kell számolni, ami napközben kisebb várakozásokat okozhat.

Ebben az időszakban a közutakon a gépjárműforgalom mellett nagyobb számban jelennek meg a motorosok, kerékpárosok és a gyalogosok is. A járművezetők kiemelt figyelemmel és kellő oldaltávolságot tartva, ha szükséges, a sebességet csökkentve kerüljék el az úton közlekedő járókelőket és az egy nyomon haladó járműveket. A balesetek elkerülése érdekében a járművezetők a vezetés megkezdése előtt tartózkodjanak a szeszes italok fogyasztásától! Az út-, időjárási-, és látási viszonyokhoz igazodó sebesség megválasztása életet menthet!

A rendőrök a hétvégén is kiemelt figyelmet fordítanak a forgalom segítésére, a torlódások megszüntetésére.

Kérjük, hogy a kellő odafigyeléssel, körültekintéssel vezessenek, figyeljenek a követési távolság betartására!

Útnak indulás előtt tájékozódjanak! Honlapunkon folyamatosan frissítjük a balesetekkel, útlezárásokkal kapcsolatos információkat.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból