2024. május 3, péntek - Tímea

2017. Augusztus 14. 11:23, hétfő | Helyi
Forrás: Vállalkozók Ipartestülete

Babakiállítás az Ipartestület Székházában

Szeretettel várnak minden érdeklődőt 2017. augusztus 17-én 17 órakor nyíló Babakiállításra a Vállalkozók Ipartestülete Székházába.

Piroska néni a BABADOKTOR
Lánya még kisgyermekként arra kérte, gyógyítsa meg az egyik babáját. Piroska néni ellátta a kisbeteget, megjavította a sérült játékot. Akkor még nem is gondolta, hogy ez lesz a hobbija, és az első babát még közel ezer követi. Dolongovszky Józsefné Piroska néni ugyanis ennyi kidobott babának adott új életet, új ruhát és talán új személyiséget is. A célja az volt, hogy ezekkel a sérült babákkal segítse a beteg gyermekeket. Gyűjteménye jelenleg a Vállalkozók Ipartestületében lesz látható.

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál

2024. Május 02. 14:39, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.