Városlista
2026. május 3, vasárnap - Tímea

Hírek

2015. Április 02. 08:09, csütörtök | Kék hírek
Forrás: Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság

Baleset az M5-ös autópályán

Baleset az M5-ös autópályán

Két autó ütközött össze Kecskemét és Kiskunfélegyháza között április 2-án 4 óra 35 perc körüli időben.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján 2015. április 2-án 4 óra 35 perc körüli időben az M5-ös autópálya Szeged felé vezető oldalán, a 95-ös kilométer körül eddig tisztázatlan körülmények között két személygépjármű összeütközött. A balesetben egy személy megsérült.

A rendőrök a helyszínelést 7 óra 10 perckor befejezték. A forgalom ismét zavartalan.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Kék hírek

Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót

Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót, aki már meg is kezdte börtönbüntetését - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) szerdán a police.hu oldalon.

2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek

Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét

Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.

2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek

Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben

Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.

2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek

A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit

A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.